آماده باش نیروهای توزیع برق و آبفا تا 72 ساعت آینده

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، در پی وقوع زلزله تهران، نیروهای عملیاتی توزیع برق تهران عظیم و آب و فاضلاب استان تهران، تا 72 ساعت آینده در آماده باش کامل هستند.

آماده باش نیروهای توزیع برق و آبفا تا 72 ساعت آینده

به گزارش تسنیم، پس از وقوع زلزله 5.1 ریشتری بامداد امروز در حوالی شهرستان دماوند استان تهران، نیروهای عملیاتی توزیع برق و آب و فاضلاب تهران در شرایط آماده باش کامل قرار گرفته اندو این آماده باش، تا 72 ساعت آینده ادامه دارد.

حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم در این خصوص گفت: نیروها و عوامل عملیاتی و کشیک ها در این شرکت در شرایط آماده باش 100 درصد برای مدیریت پیامدهای احتمالی زلزله اخیر قرار دارند.

وی اضافه نمود: مردم شریف تهران آرامش خود را حفظ نمایند، ما در کنار آنها هستیم و نخواهیم گذاشت خلل کوچکی در تأمین برق در شرایط به وجود آمده، پیش آید.

همچنین، طبق اعلام آبفای تهران، نیروهای عملیاتی و تیم های تخصصی آبفای شرق استان تهران نیز در شب گذشته بلافاصله با حضور در منطقه کانون زمین لرزه، ضمن آنالیز خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب از سالم بودن آنها اطمینان یافتند.

به گفته رحمت اله محمدی مدیرعامل آبفای شرق استان تهران، تا به امروز هیچ آسیبی به تأسیسات و شبکه آب رسانی منطقه وارد نشده است و شرایط تأمین آب در شرایط پایدار قرار گرفته است.

وی اضافه نمود: برای رخدادهای احتمالی، تانکرهای آب رسان در منطقه دماوند و نواحی اطراف آن از دیشب مستقر شده است.

همچنین، بنابه اعلام محمدرضا بختیاری، مدیرعامل آبفای استان تهران، آماده باش نیروها دست کم تا 72 ساعت آینده ادامه دارد.

منبع: فرارو

به "آماده باش نیروهای توزیع برق و آبفا تا 72 ساعت آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش نیروهای توزیع برق و آبفا تا 72 ساعت آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید