اصفهان، کریمیان: مثل دیدار با پرسپولیس بازی می کردیم، بدتر می باختیم

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: می دانستیم برابر ذوب آهن بازی سختی داریم و اگر مثل دیدار با پرسپولیس بازی می کردیم، شکست بدتری را متحمل می شدیم.

اصفهان، کریمیان: مثل دیدار با پرسپولیس بازی می کردیم، بدتر می باختیم

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل از اصفهان، مهرداد کریمیان بعد از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن گفت: به منصوریان و تیمش تبریک می گویم. می دانستیم بازی سختی داریم و کوشش کردیم اول گل نخوریم و بعد روی ضدحملات گل بزنیم. در کل بد نبودیم.

وی اضافه نمود: در نیمه اول روی اشتباه دفاع مان به حریف پنالتی دادیم و در ادامه برای زدن گل تساوی کوشش کردیم که منجر به دریافت گل دوم شد. بازیکنان ما باید بدانند برای بهبود این وضعیت باید توان بیشتری در زمین مسابقه بگذارند در غیر این صورت شرایط عوض نخواهد شد.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر اعلام نمود: بضاعت ما واقعا همین است و با تعدادی بازیکن جوان زور این را نداشتیم که بعد از دریافت گل نتیجه را جبران کنیم. در بازی با پرسپولیس سعی کردیم تیم را بعد از دریافت گل تهاجمی تر کنیم که منجر به آن شکست سنگین شد و چه بسا اگر امروز هم این کار را انجام می دادیم شکستی به مراتب بدتر نصیب مان می شد.

کریمیان اعلام نمود: مجبوریم باز هم همان کلمه تکراری شرمسار ایم را به طرفداران بگوییم. امیدوارم در ادامه راه با تصمیمات مسئولان شرایط به سود تیم عوض گردد و باشگاه به انتها برسد.

وی در واکنش به اظهار نظر یکی از وبلاگ ادکلن شنل مبنی بر اینکه فکر نمی کند مشکل تیمش با تغییر سرمربی حل نخواهد شد چرا که بازیکنان شاهین کیفیت بازی در لیگ برتر را ندارند: یادآور شد: در این مورد من نباید نظر دهم. بهتر است که عزیزان کارشناس این مسئله را مورد نقد و آنالیز قرار دهند. من جوابی ندهم بهتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصفهان، کریمیان: مثل دیدار با پرسپولیس بازی می کردیم، بدتر می باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، کریمیان: مثل دیدار با پرسپولیس بازی می کردیم، بدتر می باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید