روزنامه هم میهن: وقتی دانشمندانی که به ملاقات رییسی می برید خالی بند هستند، این می گردد وضع کشور!

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، وقتی کسانی تحت عنوان یک درصد برتر دانشمندان دنیا دعوت می شوند و اصطلاحا خالی بند محسوب می شوند به این نتیجه می رسیم که مشکل و مسئله اصلی خیلی ریشه ای تر از آن است که ابتدا به فکر می آید.

روزنامه هم میهن: وقتی دانشمندانی که به ملاقات رییسی می برید خالی بند هستند، این می گردد وضع کشور!

روزنامه هم میهن در سرمقاله امروز خود به نشست ابراهیم رییسی با دانشمندان یک درصد برتر دنیا کنایه زده و آنان را خالی بند توصیف نموده است.

مهمترین خبر در فاصله تعطیلات روزهای اخیر، تغییرات دولت است. در کنار آن نشست آقای رئیس جمهور با مجموعه ای از افراد تحت عنوان دانشمندان یک درصد برتر دنیا بود که اظهارات بعضی از آنان بسیار تعجب برانگیز و غیرواقعی و بی ربط بود. ترکیب این دو خبر و عملکرد 20 ماهه دولت، هر ناظری را به این نتیجه می رساند که مسئله اصلی در این دولت افراد و ناکارآمدی آنان نیست. در واقع مسئله اصلی رویکردی است که به انتخاب افرادی منجر می گردد که فاقد کارآمدی هستند.

روزنامه هم میهن در ادامه نوشت: وقتی کسانی تحت عنوان پرطمطراق و دهان پرکن یک درصد برتر دانشمندان دنیا دعوت می شوند که از امور بدیهی بی اطلاع هستند و اصطلاحا خالی بند محسوب می شوند و جالب اینکه برگزارنمایندگان جلسه فاقد توانایی برای شناخت سره از ناسره هستند، به این نتیجه می رسیم که مشکل و مسئله اصلی خیلی ریشه ای تر از آن است که ابتدا به فکر می آید. برای نمونه همین گونه دانشمندان یک درصد برتر دنیا هستند که در پشت صحنه امور را راهنمایی می نمایند و نتیجه آن می گردد که در کمتر از دو سال بیشترین تغییرات در کابینه را در تمام کابینه های 40 سال اخیر شاهدیم.

منبع: عصر ایران

به "روزنامه هم میهن: وقتی دانشمندانی که به ملاقات رییسی می برید خالی بند هستند، این می گردد وضع کشور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه هم میهن: وقتی دانشمندانی که به ملاقات رییسی می برید خالی بند هستند، این می گردد وضع کشور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید