شلوار زنانه و شلوار دخترانه مناسب هر تیپ و اندامی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، انتخاب شلوار مناسب برای زنان و دختران یکی از موارد مهم در استایل و ظاهر شخصی است. با توجه به تنوع شلوارهای موجود در بازار، انتخاب درست و هماهنگ با تیپ و اندام شما می تواند به شما یاری کند تا برترین نتیجه را در ظاهر خود ببینید. در ادامه، به آنالیز نکاتی برای انتخاب شلوار زنانه ، شلوار دخترانه و شلوار جین مناسب بر اساس تیپ و اندام می پردازیم. با ما تا آخر مطلب همراه باشید.

شلوار زنانه و شلوار دخترانه مناسب هر تیپ و اندامی

تیپ بدنی و شلوارهای مناسب

برای افراد با قد کوتاه- شلوارهای با کمربند بلند، عدم استفاده از شلوارهای برش بالا و الگوهای عمودی بلند و شلوارهای بلند و وسیع توصیه می گردد.

برای افراد با قد بلند- شلوارهای بلند و وسیع، شلوارهای برش بالا و الگوهای عمودی بلند مناسب هستند. بعلاوه، شلوارهای ساق بلند و برش ضیق نیز می توانند قد شما را به نظر بیشتر برسانند.

برای افراد چاق- شلوارهای با کمربند بلند، شلوارهای با برش مستقیم و ساده و عدم استفاده از شلوارهای برش در مچ مناسب است.

تیپ استایل و شلوارهای مناسب

استایل کژوال- شلوار جین بلند، شلوارهای کتان و شلوارهای ورزشی مناسب هستند.

استایل رسمی- شلوارهای تک رنگ با برش مناسب، شلوارهای توکسیدو و شلوارهای دارای جزئیات شیک و الگوهای هندسی بهتر است.

استایل رمانتیک- شلوارهای آستین دار، شلوارهای با الگوهای گلدار و رنگ های روشن و پاستلی توصیه می گردد.

تیپ فیزیکی و شلوارهای مناسب

افراد با اندام سیبی و شانه عریض- شلوارهای با برش بالا و الگوهای افقی، شلوارهای با جزئیات در قسمت پایین و شلوارهای با رنگ های تیره مناسب هستند.

افراد با اندام ساعت شنی- شلوارهای با برش وسیع و کمربند بلند، شلوارهای با الگوهای عمودی و رنگ های تیره و شلوارهای با برش ضیق در قسمت پایین بهتر است.

افراد با اندام هلویی- شلوارهای با برش بالا و الگوهای عمودی، شلوارهای با جزئیات در قسمت بالا و شلوارهای با رنگ های روشن مناسب هستند.

افراد با اندام مثلثی- شلوارهای با برش و الگوهای افقی، شلوارهای با جزئیات در قسمت پایین و شلوارهای با رنگ های تیره بهتر است.

شلوارهای مناسب برای خانم هایی که بالا تنه بزرگ تری نسبت به پایین تنه شان دارند

برای خانم هایی که بالا تنه شان بزرگ تری نسبت به پایین تنه شان دارند، شلوارهایی با برش مناسب و الگوهای خاص مناسب است. در ادامه، چند نوع شلوار را که برای این نوع اندام مناسب هستند معرفی می کنیم؛

1. شلوارهای با برش بالا و الگوهای افقی- این نوع شلوارها به طور ظاهری اندام بالا تنه را کوچک تر و پایین تنه را بزرگ تر نشان می دهند. الگوهای افقی، توجه را از بالا تنه به پایین تنه جلب می نمایند و تعادل بین دو بخش را بهبود می بخشند.

2. شلوارهای با جزئیات در قسمت پایین- شلوارهایی که در قسمت پایین دارای جزئیاتی مانند جیب ها، زیپ ها یا دکمه های بزرگ هستند، توجه را به پایین تنه جلب نموده و باعث تعادل بین بالا و پایین تنه می شوند.

3. شلوارهای با رنگ های تیره- شلوارهای با رنگ های تیره مانند مشکی، آبی تیره و خاکستری توجه را از بالا تنه به پایین تنه جلب می نماید و به نظر می رسد که اندام بالا تنه کوچک تر است.

4. شلوارهای با برش در قسمت پایین- شلوارهایی که در قسمت پایین دارای برش هستند، به پایین تنه تعادل می بخشند و باعث می شوند اندام بالا تنه کوچک تر به نظر برسد.

مهم است برای انتخاب شلوار زنانه ، شلوار دخترانه و شلوار جین ، مقدار گیری دقیق از اندام خود انجام دهید و به طور کلی توجه داشته باشید که برش شلوار به اندام شما بخوبی بنشیند و تعادل بین بالا و پایین تنه را بهبود بخشد. بعلاوه، توصیه می گردد شلوارهای مختلف را امتحان نموده تا بتوانید شلواری را پیدا کنید که برترین نتیجه را در ظاهر و استایل شما به ارمغان بیاورد. در انتخاب شلوار مناسب عجله نکنید.

سخن آخر

انتخاب شلوار مناسب بر اساس تیپ و اندام شما می تواند به ظاهر شما افزوده و شما را در استایلتان بهتر نشان دهد. با توجه به تیپ بدنی، استایل و فیزیک تان، شلوارهای مناسب را انتخاب نموده و به اطمینان خود در ظاهر و استایل خود بیفزایید. پیشنهاد می گردد قبل از خرید شلوار زنانه ، شلوار دخترانه و شلوار جین ، اندام و تیپ خود را به دقت آنالیز نمایید و با استفاده از هدایت های ارائه شده، برترین شلوار را برای خود انتخاب کنید.

چقدر می پسندید؟

منبع: اتاق

به "شلوار زنانه و شلوار دخترانه مناسب هر تیپ و اندامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلوار زنانه و شلوار دخترانه مناسب هر تیپ و اندامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید