عمق امن تروریست ها در جنوب ادلب آزاد شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، ستاد کل ارتش و نیرو های مسلح سوریه با انتشار بیانیه ای، به تشریح دستاورد های میدانی خود پرداخت و بر تداوم عملیات های خود علیه تروریست ها تأکید کرد.

عمق امن تروریست ها در جنوب ادلب آزاد شد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ادکلن شنل، ستاد کل ارتش و نیرو های مسلح سوریه درباره جزئیات عملیات های اخیر نیرو های سوری در جنوب ادلب واقع در شمال غرب این کشور بیانیه ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است، ارتش سوریه در ریف جنوبی ادلب دستاورد های میدانی مهمی به دست آورده و تلفات جانی و خسارات اقتصادی زیادی به گروه های تروریستی وارد نموده است.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) ضمن نقل این بیانیه، گزارش داد، سربازان سوری طی روز های اندک گذشته توانستند شهرکها، روستا ها و ارتفاعات مهمی را آزاد نمایند که کفرنبل، کفر سجنة، الشیخ مصطفى، حاس، معرة حرمة، دیر سنبل، الدار الکبیرة، حزارین و آثار شنشراح بخشی از این مناطق است.

ارتش سوریه تأکید کرد، اهمیت آزادسازی این مناطق بدین سبب است که عمق امن تروریسم در جنوب ادلب و حلقه وصل ارتفاعات شحشبو و منطقه سهل الغاب است و ریف های ادلب و حماه و ارتفاعات جبل الزاویه و جبل الاربعین را به سهل الغاب وصل می نماید.

ارتش سوریه در انتها خاطر نشان کرد که همچنان به وظیفه ملی خود ادامه خواهد داد و اصرار دارد که تمام خاک سوریه را از دست تروریسم و حامیانش آزاد نموده و آن را از بین ببرد.

عملیات ارتش سوریه در جنوب ادلب و استان حلب از چهارم بهمن ماه گذشته مجددا شروع شد. نیرو های سوری طی این یک ماه، پیروز شدند مناطق زیادی را آزاد نمایند و هم اکنون در آستانه محاصره نموده جبهه النصره در جبل الزاویه قرار دارند

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عمق امن تروریست ها در جنوب ادلب آزاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمق امن تروریست ها در جنوب ادلب آزاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید