عملیات زیباسازی زشت ترین بی ام و جهان!

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، تازهترین نسل بی ام و سری 7 مطمئناً توانسته است موجی از نقدها غالبا منفی را در دنیای خودرو ایجاد کند. با این حال، در جایی که این نقدها وجود دارد، فرصتی برای بهبود نیز وجود دارد و رنگید دیزاین، چالش ارتقاء آخرین طراحی سری 7 (G 70) را به وسیله کیت بدنه تازه خود پذیرفته است.

عملیات زیباسازی زشت ترین بی ام و جهان!

به گزارش خبرآنلاین، پکیج ارائه شده برای بدنه، ترکیبی هماهنگ از ظرافت و تهاجمی بودن است. در حالی که طراحی استاندارد ممکن است آزاردهنده باشد، کیت رنگید دیزاین پیروز می گردد تا تعادلی ایجاد کند.

به عنوان یادآوری، نسل هفتم سری 7 اولین بار در آوریل سال گذشته رونمایی شد و در ژوئیه 2022 به فراوری رسید فقط چند ماه بعد، BMW دو میلیونمین فراوری سری 7 را در کارخانه دینگولفینگ خود جشن گرفت.

این بسته شامل لبه سپر جلو، دیفیوزر سپر عقب، رکاب های جانبی، سقف و اسپویلر عقب و بعلاوه جلوپنجره و روکش آینه است.

هر یک از این اجزا با دقت طراحی شده اند تا به طور یکپارچه، با خطوط موجود در سری 7 ادغام شوند، که منجر به ظاهری منسجم و ظریف می گردد.

یکی از مجذوب کننده ترین جنبه های پیشنهاد رنگید دیزاین، در دسترس بودن آن در سراسر دنیا است. مهم نیست در کجا قرار دارید، می توانید به این کیت تیونینگ اختصاصی دسترسی داشته باشید. این تیونر بعلاوه خدمات نصب را ارائه می دهد. در حال حاضر، این کیت برای نسخه های 740 i،740 d و 760 i آخرین سری 7 موجود است.

منبع: فرارو

به "عملیات زیباسازی زشت ترین بی ام و جهان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات زیباسازی زشت ترین بی ام و جهان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید