عکس، کشف و ضبط یک خودروی حامل سلاح در بغداد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، منابع امنیتی عراق از کشف و ضبط یک خودروی حامل سلاح در مرکز ایست و بازرسی در منطقه الشعب بغداد خبر دادند.

عکس، کشف و ضبط یک خودروی حامل سلاح در بغداد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ادکلن شنل، نیروهای امنیتی عراق یک خودروی حامل سلاح سبک را در منطقه الشعب در بغداد کشف و ضبط کردند.

شبکه خبری السومریه به نقل از یک منبع امنیتی گزارش داد که این خودروی حامل سلاح سبک بود که در مرکز ایست و بازرسی وابسته به دفتر فرماندهی پلیس بغداد کشف و ضبط شده است.

این منبع امنیتی عراق به السومریه نیوز گفت که راننده این خودرو بلافاصله دستگیر شده است.

کشف این خودرو در حالی صورت می گیرد که بعضی از مناطق عراق به خصوص بغداد شاهد برگزاری اعتراضات است.

تظاهرات مردم به وضع نابسامان مالی و خدماتی در عراق که به دلیل اربعین متوقف شده بود از آدینه شروع شد و نیروهای امنیتی یک فرد مسلح را که به مردم و نیروهای نظامی شلیک می کرد، بازداشت کردند.

دور دوم تظاهرات در شهرهای عراق که از دیروز (آدینه 25 اکتبر) در اعتراض به بیکاری، فساد در بین مسئولان و شرایط نابسامان مالی و معیشتی شروع شد، موجب کشته و زخمی شدن شمار زیادی از معترضان شد.

دور نخست اعتراض ها که به دلیل ایام اربعین حسینی (ع) و میزبانی عراق از هزاران زائر داخلی و خارجی و پس از توافق میان معترضان و دولت متوقف شد، اول اکتبر شروع شده بود.

در پی تداوم اعتراض های خونین در عراق، نیروهای امنیتی این کشور، مقررات منع آمد و شد را در هفت استان جنوبی اعمال کردند.

پایگاه خبری المعلومة به نقل از منابع مطلع محلی نوشت: استان های ذی قار (ناصریه)، الدیوانیة (دیوانیه)، المثنى (سماوه)، واسط (کوت)، بابل (حله) و بصره (بصره) و کربلا (کربلا) مشمول این قانون شده اند(جزئیات بیشتر).

منبع: خبرگزاری فارس

به "عکس، کشف و ضبط یک خودروی حامل سلاح در بغداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، کشف و ضبط یک خودروی حامل سلاح در بغداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید