مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت معین شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، با توافق میان علی کریمی، کیومرث بیات و عباس پاسیار مبارکی، باشگاه سپیدرود رشت به زودی به مالک جدید واگذار خواهد شد.

مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت معین شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل و به نقل از سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، عباس پاسیار مبارکی که از ابتدای فصل جاری به عنوان اسپانسر باشگاه سپیدرود رشت در این باشگاه حضور دارد، در توافقی سه جانبه با علی کریمی مالک پیشین و کیومرث بیات مالک مستعفی باشگاه سپیدرود، به زودی مالک سپیدرود می گردد.

در جلساتی که در این مورد ظرف چند هفته گذشته بین پاسیار مبارکی، کریمی و بیات در رشت و تهران برگزار گردید، طرفین به نقاط مشترک رسیدند و قرار است که مشکل مالکیتی این تیم ریشه دار یک بار برای همواره حل گردد.

قرارداد انتقال در 48 ساعت آینده، نهایی خواهد شد و به امضای هر سه طرف قرارداد می رسد. پس از امضای انتقال و انجام تعهدات ذکر شده در قرارداد و تأیید آن توسط اداره کل ورزش و جوانان گیلان با صدور پروانه مالکیت، عباس پاسیار مبارکی به صورت رسمی مالک باشگاه سپیدرود رشت خواهد شد.

پس از اینکه در خردادماه امسال کیومرث بیات از مالکیت باشگاه سپیدرود رشت استعفا کرد، این باشگاه بدون مالک اداره می گردد و سپیدرود فصل جاری را با مدیرعاملی مسعود حیدری و در ادامه افشین ناظمی شروع نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید