نیروهای سوری یک ایست وبازرسی را در قامشلی از عناصر وابسته به آمریکا پس گرفتند

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، نیروهای دفاع ملی وابسته به ارتش سوریه در درگیری با عناصر وابسته به نظامیان تروریست آمریکا در قامشلی پیروز شدند کنترل یک ایست وبازرسی را از آنها پس بگیرند.

نیروهای سوری یک ایست وبازرسی را در قامشلی از عناصر وابسته به آمریکا پس گرفتند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ادکلن شنل، نیروهای دفاع ملی وابسته به ارتش سوریه با عناصر وابسته به نظامیان تروریست آمریکا مجددا در قامشلی درگیر شدند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد که نیروهای دفاع ملی در درگیری با شبه نظامیان کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه -تحت حمایت واشنگتن- پیروز شدند کنترل یک ایست وبازرسی متعلق به این عناصر را در اختیار بگیرند.

به گزارش المیادین، این ایست وبازرسی در محله الزهور قامشلی واقع شده است و نیروهای سوری توانستند کنترل آن را به دست گیرند.

بنا بر این گزارش، این درگیری ها که متوقف شده بود، پس از شروع مجدد، دامنه آن به محله حلکو در مجاورت محله طی رسید.

این در حالی است که یک روز قبل، با میانجی گری نیروهای روس، بین طرفین آتش بس برقرار شده بود.

منابع میدانی خبر دادند که شبه نظامیان وابسته به آمریکا از این آتش بس سوء استفاده کردند و زمانی که نیروهای دفاع ملی مشغول تشییع جنازه سه نفر از نیروهای خود بودند، به مقر این نیروهای در طی حمله کردند.

به گفته این منابع، نیروهای دفاع ملی نیز در واکنش به این حملات، به مقر شبه نظامیان کُرد در حلکو حمله کردند و کنترل آن را در دست گرفتند.

آمریکا و عناصر وابسته به این کشور در شرق و شمال شرق سوریه حضور دارند تا بتوانند منابع نفتی این منطقه را غارت نمایند. این مسئله با تظاهرات مردمی روبرو شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "نیروهای سوری یک ایست وبازرسی را در قامشلی از عناصر وابسته به آمریکا پس گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای سوری یک ایست وبازرسی را در قامشلی از عناصر وابسته به آمریکا پس گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید