همه انرژی ما روی بازگشت استراماچونی است، تکذیب مذاکره با مربیان دیگر

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، باشگاه استقلال درباره اخبار مختلفی که درباره استراماچونی منتشر می شود و شایعانی مبنی بر مذاکره این باشگاه با گزینه های دیگر اطلاعیه ای را صادر کرد.

همه انرژی ما روی بازگشت استراماچونی است، تکذیب مذاکره با مربیان دیگر

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ادکلن شنل، در ساعات گذشته اخبار متناقض و نادرستی در رسانه ها در خصوص شرایط همکاری آندره آ استراماچونی با باشگاه استقلال منتشر شده است.

ذکر چند نکته در این مورد ضروری به نظر می رسد:

1- طبق مذاکرات صورت گرفته با سرمربی ایتالیایی، ایشان خواستار پرداخت پول به شکل مستقیم به حساب بانکی خود در ایتالیا شدند که با تلاش فراوان مدیران وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه و پیگیری های اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال، پول استراماچونی به ایتالیا منتقل شد. تلاش مسئولان باشگاه استقلال بر این بود که امروز (دوشنبه) انتقال بانکی پول انجام شود، ولی این اتفاق هنوز صورت نگرفته و تلاش ها کماکان ادامه دارد.

2-پس از انتقال این پول، طبق درخواست رسمی استراماچونی، موضوع کاهش مدت قرارداد و مواردی دیگر میان وکلای ایشان و مدیران استقلال انجام می شود تا این مربی به ایران بازشود.

3- از افراد غیرمسئول که در فضای مجازی به حدس مشغول هستند، درخواست می کنیم تا از انتشار اخبار نادرست خودداری کنند.

4- لطفا اخبار مربوط به سرمربی این باشگاه را تنها از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال دنبال کنید. مطمئنا تلاش مسئولان استقلال بر حل مشکل پیش روی و حضور استراماچونی در ایران است.

5- اخبار مربوط به مذاکره با مربیان داخلی و خارجی به این وسیله تکذیب می شود و اعلام می داریم که مسئولان این باشگاه انرژی خود را بر روی بازگشت آندره آ استراماچونی گذاشته اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "همه انرژی ما روی بازگشت استراماچونی است، تکذیب مذاکره با مربیان دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه انرژی ما روی بازگشت استراماچونی است، تکذیب مذاکره با مربیان دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید