گزارش تمرین پرسپولیس، تذکر پیروانی به هواداران در روز تولد علیپور

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امروز (دوشنبه) برگزار شد که مدیر این تیم مجبور شد به برخی هواداران تذکر دهد.

گزارش تمرین پرسپولیس، تذکر پیروانی به هواداران در روز تولد علیپور

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ادکلن شنل، بازیکنان پرسپولیس از ساعت 11 امروز با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی یک جلسه تمرین پرفشار را پشت سر گذاشتند.

بازیکنان در 30 دقیقه ابتدایی تمرین در سالن بدنسازی کار با وزنه داشتند و در ادامه با حضور در زمین چمن به مرور کارهای ترکیبی و در پایان فوتبال دستگرمی پرداختند.

کمال کامیابی نیا که دوران آماده سازی خود را پشت سر می گذارد با حضور در تمرینات گروهی پا به توپ شد.

تعداد تماشاگران حاضر در این جلسه تمرینی به یکصد نفر می رسید.

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، محمد نادری، احمد نوراللهی، وحید امیری و مهدی ترابی به اضافه امیر روستایی که در اردوی تیم های ملی و تیم امید فوتبال کشورمان حضور دارند از جمله غایبان تمرین بودند. بشار رسن هم در اردوی تیم ملی عراق حضور دارد، در تمرین امروز غایب بود.

در جریان تمرین برخی از هواداران از روی سکوها با بازیکنان به گفت وگو پرداختند که این موضوع با واکنش افشین پیروانی، مدیر تیم روبه رو شد و از طریق حراست مجموعه درخواست کرد هواداران فقط تماشاگر تمرین باشند و تمرکز بازیکنان را به هم نزنند.

به خاطر تولد علی علیپور، بازیکنان و کادرفنی در تمرین امروز به او تبریک گفتند.

جونیور براندائو که به علت عملکرد ضعیفش در 10 هفته لیگ برتر جدایی اش از تیم پرسپولیس قطعی به نظر می رسد، در تمرین بی انگیزه و بی روحیه بود.

گابریل کالدرون در جریان تمرین با مدافعان پرسپولیس اختصاصی کار کرد.

محمد حسینی که برای مدتی در بازی های تیم امید پرسپولیس شرکت می کرد بنا به تصمیم کالدرون از امروز مجدداً به جمع سرخپوشان بازگشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش تمرین پرسپولیس، تذکر پیروانی به هواداران در روز تولد علیپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین پرسپولیس، تذکر پیروانی به هواداران در روز تولد علیپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید