ببینید ، حمله پلنگ عصبانی به مردم یک شهر

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، تصاویر تکان دهنده ای از یک پلنگ وحشی در شمال شرق هند منتشر شده است که در محله مسکونی غوغایی به پا نموده و دست کم 15 نفر را زخمی نموده است.

ببینید ، حمله پلنگ عصبانی به مردم یک شهر

ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، نشان می دهد که یک پلنگ پس از زخمی کردن دستکم 15 نفر در آسام هند به یک خودرو حمله می نماید.

بر اساس گزارش تایمز ایندیا، این حملات پس از آن صورت گرفت که یک پلنگ صبح روز دوشنبه در محوطه دانشگاه تحقیقات جنگل های بارانی در آسام، منطقه جورهات هند سرگردان شد.

مقامات محلی بر این باورند که پلنگ ممکن است پس از خروج از پناهگاه حیات وحش مجاور در پی غذا بوده است. به گزارش تایمز، پلنگ به حداقل 15 نفر از جمله بچه ها و حداقل دو کارگر جنگل حمله کرد. قربانیان به بیمارستان نزدیک منتقل شدند و شرایط آن ها پایدار است.

این حملات باعث جستجو برای یافتن پلنگ شد که ساعت ها در آنجا آزاد بود. از ساکنان خواسته شد که در داخل خانه بمانند، زیرا بعضی دیده اند که در اطراف حیاط هایشان پرسه می زند.

جورت رنجیت کوور، افسر بخش جنگلی که در منطقه کار می نماید، به تایمز گفت: پلنگ بسیار تهاجمی شده است. ما تله هایی را در داخل محوطه دانشگاه گذاشته ایم تا آن را بگیریم. کوشش ها برای ردیابی آن ادامه دارد.

فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می دهد این گربه بزرگ سعی می نماید از طریق نقلیه حامل ساکنان حمله کند. این ویدئو نشان می دهد که پلنگ از روی یک حصار بلند می پرد و به زیبایی در لبه جاده فرود می آید و بلافاصله به ماشینی در حال عبور هجوم می آورد. پلنگ سعی کرد با چنگال هایش به شیشه بچسبد، اما وسیله نقلیه با سرعت حرکت کرد.

پلنگ سپس در جهت مخالف ماشین دوید. این فیلم همچنان پلنگ را در حال پرسه زدن در اطراف حیاط نزدیک محل حمله نشان می دهد.

مقامات محلی روز سه شنبه پس از بیش از 24 ساعت جستجو، پلنگ را گیر انداختند. جنگلبانی که پلنگ را پیدا کرد مجروح شد و تحت معاینه پزشکی نهاده شد.

مقامات نگفته اند که چه عاملی باعث تحریک حملات پلنگ در آسام شده است، اما این نوع حملات علیه انسان ها غیر معمول تلقی می شوند. پلنگ ها از کم احتمال ترین گربه های بزرگ هستند که به انسان ها حمله می نمایند، اما اگر زخمی شوند، نتوانند شکار نمایند یا تهدید دیگری شوند، ممکن است این کار را انجام دهند. اگر فردی مورد حمله پلنگ نهاده شد، باید با فریاد زدن و کفت زدن و تکان دادن دست ها او را از خود دور کند. با این حال، حملات پلنگ هر از گاهی رخ می دهد.

در ماه نوامبر، دو کودک در هند، از طریق پلنگ در دو حمله جداگانه کشته شدند. در یک حمله، پسری در روستای خود در حال رفتن به خانه بود که یک پلنگ به او حمله کرد. یک دختر 10 ساله در همان روز در حمله ای مشابه کشته شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ببینید ، حمله پلنگ عصبانی به مردم یک شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، حمله پلنگ عصبانی به مردم یک شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید