برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب اعلام شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر مهندس حمزه پور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت : هر ساله از 1 تا 7 تیرماه همزمان با شروع فصل تابستان هفته ای تحت عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب برای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب برگزار می گردد ...

برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب اعلام شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل بوشهر؛ حمزه پور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت : هر ساله از 1 تا 7 تیرماه همزمان با شروع فصل تابستان هفته ای تحت عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب برای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب برگزار می گردد که در این راستا با مشارکت مسئولان و قشرهای مختلف مردم راهکارهای لازم برای جلوگیری از بروز بحران آب ارائه می گردد.

وی گفت : تامین آب آشامیدنی در استان بوشهر در جنوب کشور مورد توجه ویژه واقع شده است و اکنون بیش از 85 درصد منابع آب آشامیدنی آن در دیگر استان ها واقع شده است که برای ایجاد منابع جدید طرح های مهمی از جمله شیرین سازی آب دریا در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر واقع شده است.

شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برای روزهای هفته صرفه جویی در مصرف آب از 1 تا 7 تیر ماه اسامی ویژه ای معین نموده تا حساسیت مدیریت مصرف آب به ویژه در شروع فصل تابستان بیشتر گردد.

منبع: جام جم آنلاین

به "برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید