برترین مقاصد کمپینگ ، 9 مکان فوق العاده برای کمپ در طبیعت

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، اردو زدن را دوست دارید؟ در حالی که امروزه بیشتر افراد یک کلبه دنج یا یک کاروان جادار را به جای اردو زدن با چادر مد نظر قرار می دهند، برخی افراد هستند که هیچ چیز را به اردو زدن با چادر ترجیح نمی دهند. یکی از این مکان های شگفت انگیز را که در ادامه آورده شده است برای برپا کردن چادر خود برای کمپ در طبیعت انتخاب کنید و از برترین منظره ها روی این کره خاکی تماشا کنید.در ادامه با معرفی برترین مکان ها برای کمپینگ و برترین مقاصد کمپینگ با ما همراه باشید.

برترین مقاصد کمپینگ ، 9 مکان فوق العاده برای کمپ در طبیعت

آگوآورد، لورتو، باجا کالیفورنیا، مکزیک

برای کمپ در طبیعت ، از نمونه برترین مقاصد کمپینگ با وجود اینکه برخی ها جاده ای که به سمت آگوآورد می رود را خطرناک می نامند، ولی این مسیر به ماشین احتیاجی ندارد و اگر مراقب باشید و آرام حرکت کنید، به اردوگاه بهشتی می رسید که فرصت لذت بردن از آن را در کنار دریای کورتز (خلیج کالیفورنیا) خواهید داشت که افراد کمی تا به حال از آن تماشا نموده اند. شما برای کمپ در طبیعت باید به یک جاده خاکی در جنوب لورتو مسیرتان را عوض کنید و به سمت غرب حرکت کنید، از دره های پر پیچ و خم و صخره های سنگی بالا و پایین بروید. وقتی به آخر مسیر رسیدید، ساحل در روبه روی شما است. با وجود اینکه تنها یک فروشگاه کوچک در اینجا وجود دارد و چیز دیگری در این روستای ماهی گیران کوچک و دور افتاده در آگوآورد نیست، در برترین مکان ها برای کمپینگ حتی اینترنت یا آنتن موبایل، ولی شما یک پناهگاه آرامش بخش و مکانی برای ماهی گیری، تماشای پرندگان و قدم زدنی فوق العاده در کنار حوضچه های آبی را پیدا نموده اید.

تیرا دل فوگو، شیلی

در مجموعه برترین مقاصد کمپینگ تیرا دل فوگو در منطقه پاتاگونیای شیلی واقع شده است که یکی از تماشایی ترین منطقه ها دنیا برای کمپ در طبیعت است و مکانی عالی برای یک ماجراجویی رویایی است و در اینجا شما حتی به یک اردوگاه خاص برای برپایی چادرتان احتیاج ندارید چون اردو زدن در فضای آزاد در اینجا یک سبک زندگی است. شما می توانید روی تدارکات موجود در یوشوآیا و پونتاآرناس حساب باز کنید. از رادمان در خط مرزی بین شیلی و آرژانتین، جاده باریکی به سمت لگوبلانکو و لگواوفیدرو می رود، که برای اردو زدن و ماهی گیری ایده آل هستند. حیات وحش هم از جمله برترین مکان ها برای کمپینگ تماشایی است، سگ آبی هم در اینجا پیدا می گردد و ممکن است بتوانید از چادر خود ورجه وورجه کردن آن ها را ببینید، همین طور جغد هایی که روی سقف ماشین تان می نشینند و کرکس هایی که در ارتفاع زیادی بالای سرتان پرواز می نمایند.

اردوگاه کرک کریک، بیگ سور، کالیفورنیا

از مجموعه برترین مقاصد کمپینگ اردوگاه کرک کریک که در نزدیکی بیگ سور و در کنار خط ساحلی مرکزی تماشایی کالیفورنیا واقع شده است، به شما این امکان را می دهد که چادرتان را به روی آب های درخشان اقیانوس باز کنید و پس از بیدار شدن با این منظره روبرو شوید. درست بالای اقیانوس اردو می زنید، بهتر از این نمی گردد. کسانی که در اینجا اردو می زنند، نه تنها می توانند از منظره ها فوق العاده منظره بهره ببرند، بلکه به یک ساحل صخره ای و خلیجی کوچک در پایین اردوگاه دسترسی دارند که به عنوان مکانی برای اکتشاف یشم شناخته می گردد، و در کنار مسیر های پیاده روی جنگلی فراوانی که به جنگل درختان غول پیکر و باشکوه، آبشارهای پشت سر هم، چمنزارها و جوی ها ختم می گردد، واقع شده است. برای یک منطقه ساحلی نرم تر و شنی تر، می توانید به سمت ساحل سنددلار بروید که 5 مایل از آنجا فاصله دارد.

منابع ملی ماسائی مارا، کنیا

برپا کردن چادر در این منابع ملی با حیواناتی که دارد، شامل بزرگترین جمعیت شیرهای دنیا، 5570 گونه از پرندگان، بعلاوه به عنوان برترین مکان برای تماشای مهاجرت بالای دو میلیون غزال، گاو وحشی و گورخر که در آن هستند، یعنی گذراندن شب در میان تمام این مخلوقات حیرت انگیزی که در منابع ملی ماسائی مارا زندگی می نمایند. از مجموعه برترین مکان ها برای کمپینگ واز نمونه برترین مقاصد کمپینگ ،از مکان های پولی گرفته تا منطقه ها چادرزنی با شکوه، شما انتخاب های فراوانی برای اردوگاه در اینجا دارید و مهم نیست کجا می مانید، در کمپ در طبیعت شما درست به جایی رفته اید که قلب حیات وحش، با مراتع و درختان اقاقیا و رودخانه های پر از کروکودیل و کرگدن است.

گاردنکی، پارک ملی درای تورتوگز، فلوریدا

پارک ملی درای تورتوگز، رشته جزایر خوش منظره دورافتاده ای که از کی وست با کشتی دو ساعت فاصله دارد، جایی است که دلفین ها و لاک پشت های دریایی را می توان پیدا کرد و برترین تجربه اردو زنی در منطقه ها گرمسیری را در گاردنکی فراهم می نماید. این اردوگاه کوچک، ده تکه و بدوی که تحت پوشش درختان حرا واقع شده است درست در کناره های آب های لاجوردی، در مجاورت فانوس های دریایی و قلعه های تاریخی واقع شده است. شما نه تنها می توانید روی شن های ساحل اردو بزنید بلکه حتی می توانید از بزرگترین صخره مرجانی دنیا درست چند قدم آن طرف چادرتان لذت ببرید. به آب های آرام و شفافی قدم بگذارید که خانه تنوع وسیعی از ماهی های رنگارنگ است و برای یکی از حیرت انگیز ترین غواصی های روی این سیاره آماده شوید.

دریاچه مایوتن

برخلاف آن تصوری که نام آن در فکر شما ایجاد می نماید، تابستان در ایسلند هوای ملایمی دارد که برای اردو زدن عالی است. اما اگر شما می توانید تا انتها سپتامبر صبر کنید و با کمی سرما کنار بیایید، ممکن است بتوانید منظره ها فراموش نشدنی ای از شفق های شمالی را ببینید. در حالی که از نظر فنی شما می توانید در هر جایی از این کشور اردو بزنید ولی معمولا بهتر است تا در مکان های معین شده اردو بزنید تا به منظره های آسیب پذیر، خسارت وارد نکنید. دریاچه مایوتن در شمال، مکانی فوق العاده برای اینکار است. چون اینجا پناهگاهی برای پرندگان است، اردو زدن فقط در قسمت های معین شده امکان پذیر است. برپا کردن چادر در اینجا این حس را القا می نماید که انگار شب تان را در سیاره ای دیگر می گذرانید، میان منظره های عجیب و بایر و با چاله های آتشفشانی که تلی از گازها را به هوای خشک پرتاب می نماید.

پارک ملی جاسپر، آلبرتا، کانادا

اگر می خواهید به دل منظره رشته کوه های صخره ای بروید، پارک ملی جاسپر در آلبرتای کانادا یکی از برترین مکان ها در دنیا برای اردوزدن در این گونه مکان ها است. با گستره وسیعی از فعالیت هایی که می توانید در اینجا انجام دهید، هر چیزی، مثلا از پیاده روی و ماهی گیری گرفته تا قایق سواری و شنا و تماشای حیات وحش، غیر ممکن است از اینجا خسته شوید. به دل طبیعتی با رشته کوه های با شکوه، دریاچه های آبی درخشان، چشمه های آب گرم، آبشارها و یخچال ها بروید و در مسیرهای پیاده روی 600 مایلی پارک قدم بزنید.

جزیره کوچک آران، اسکاتلند

جزیره آران با 166 مایل مربع مساحت و به عنوان آینه تمام نمایی از اسکاتلند، به نام اسکاتلند مینیاتوری شناخته می گردد. این جزیره بعلاوه به ساحل های شنی، حیات وحش، رشته کوه های زیبا و قلعه های تماشای خود معروف است. این جزیره اسکاتلندی، نه تنها حیرت انگیز و خیره نماینده است بلکه تاریخ سرشاری دارد به طوری که در آن آثاری از زمان ماقبل تاریخ دیده می گردد. منظرههای متنوعی در این جزیره وجود دارد، از ساحل های تماشایی گرفته تا رشته کوه های سنگی و تپه ها و اردوزنندگان در این جزیره، می توانند از فرصت هایی مثل پیاده روری، دریانوردی، قایق سواری و دوچرخه سواری اطراف جزیره بهره ببرند یا به تماشای پرنده هایی مثل عقاب های دریایی که به طور مرتب در خط ساحلی دیده می شوند بنشینند.

هاوایی

درحالی که هاوایی عملا جایی با تعداد بی شماری از تفرجگاه های مجلل با منظره های از اقیانوس است، اگر واقعا می خواهید که نزدیک برخی از حیرت انگیزترین منظره ها در دنیا از خواب بیدار شوید، اردو زدن در اینجا را می توانید امتحان کنید. استفاده از چادر بعلاوه سبب صرفه جویی صدها یا حتی هزاران دلاری از پول شما می گردد که می توانید آن را در انجام فعالیت های دیگر خرج کنید، از دریانوردی در غروب خورشید و سفرهایی برای تماشای وال ها گرفته تا پرواز با هواپیما و تماشای جزیره و خیلی چیزهای دیگر. با وجود اینکه بیشتر اردوگاه های جزیره رایگان است، در بیشتر موارد ضروری است تا شما پولی پرداخت کنید، که مثلا در یوآهو هزینه آن 52 دلار به ازای سه شب است. با این وجود در مقایسه با نرخ هتل ها این هزینه چیز زیادی نیست. شما می توانید صبح، چادرتان را به روی خارق العاده ترین منظره ها از اقیانوسی زیبا باز کنید.

منبع: همگردی

به "برترین مقاصد کمپینگ ، 9 مکان فوق العاده برای کمپ در طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین مقاصد کمپینگ ، 9 مکان فوق العاده برای کمپ در طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید