تصاویر، شیک ترین محصول چری در کانون توجه خودروهای برقی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، اکسید اکسلانتیکس ES که نام Sterra ES را در بازار چین نیز به خود اختصاص داده؛ خودروی برقی شیکی است که در کارخانه های پیشرفته چین متولد شده؛ با قیمت اولیه 31600 دلار قیمت گذاری شده و روی خط باریکی بین نوآوری های پیشرفته و تجملات بی نظیر می رقصد.

تصاویر، شیک ترین محصول چری در کانون توجه خودروهای برقی

امیرمسعود عابدین: در تابلوی بزرگ خودروهای الکتریکی، رقیبی نو در کانون توجه قرار گرفته، اکسید اکسلانتیکس ES که نام Sterra ES را در بازار چین نیز به خود اختصاص داده است. این خودروی برقی شیک که در کارخانه های پیشرفته چین متولد شده و با قیمت اولیه 31600 دلار قیمت گذاری شده است، روی خط باریکی بین نوآوری های پیشرفته و تجملات بی نظیر می رقصد. این موضوع نشان دهنده نه تنها یک تغییر، بلکه یک جهش کامل به سمت بازبینی چگونگی درک ما از خودروهای الکتریکی است.

اکسید اکسلانتیکس ES که با محدوده قیمتی وسوسه کننده بین 31600 تا 47550 دلار در بازار حضور دارد، خود را با تریم های مختلفی معرفی می کند و نوید یک انتخاب درست را برای هر سلیقه و بودجه ای می دهد. این رویکرد تلاش می کند تا جایگاهی را در قلمرو سدان های برقی ایجاد کند و تجملات را بیشتر در دسترس قرار دهد.

اکسید اکسلانتیکس ES؛ ترسیم یک دوره دنیای

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل ، با توجه به افق های فراتر از مرزهای بومی خود، جاه طلبی های اکسید اکسلانتیکس ES به بازارهای دوردست، از جمله خاورمیانه، گستره های وسیع روسیه، و آسیای مرکزی، تا سال 2024 کشیده می شود. این حرکت جسورانه در پی حک کردن نشان خود در صفحه شطرنج دنیای است.

جادوی پیشرانه در اکسید اکسلانتیکس ES

نکته اصلی این خودروی الکتریکی در مشخصات جسورانه آن نهفته است. با برد شکوهمند تا 905 کیلومتر، با پشتیبانی از یک باتری 98 کیلووات ساعتی، نگرانی و اضطراب ناشی از برد خودرو را از بین می برد. قدرت آن بیشتر به نمایش گذاشته می شود؛ چرا که در 3.7 ثانیه از سرعت 0 به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد که گواهی بر قدرت بالای آن است. اکسید اکسلانتیکس ES که در نمای یک سدان چهار چرخ محرک (AWD) احاطه شده است، راحتی طراحی سنتی را با قدرت فناوری مدرن الکتریکی ادغام می کند.

تسلط در طراحی؛ افسون زیبایی شناختی Exeed Exlantix ES

چهره اکسید اکسلانتیکس زیر نظر پیر لوئیجی فراری طراحی شده و این خودرو را به یک شگفتی تبدیل کرده است. با خط سقف کشیده و مجذوب کننده، دستگیره های درها که مخفی و متحرک هستند و همچنین پنل های ال ای دی تعاملی که با دنیا مصاحبه می کنند، نمای بیرونی آن شبیه یک سمفونی نوآوری است. در داخل، صفحه نمایش شناور و بزرگ 15.6 اینچی و کنسولی که در آن پدهای شارژ بی سیم قرار دارند، در انتظار حضور سرنشینان هستند.

پژواک نوآوری

این سدان که در چارچوب پیچیده خود جای گرفته است، فناوری طراحی شده برای تقویت هر سفر را در خود جای داده است. سیستم تعلیق بادی که با سیستم CDC تطبیق داده شده است، نوید یک سواری نرم را می دهد. با 23 بلندگو، یک تجربه شنیداری آشکار می شود که می تواند زندگی روزمره را به فضایی خارق العاده تبدیل کند و مسافران را در پیله ای از صدا محصور کند.

استراتژی ورود به بازار

با وجود پتانسیل افزایش قیمت آن به بازه 140 هزار دلاری در بازارهای بین المللی، Exeed Exlantix ES بال های خود را با اطمینان باز می کند. این نوید فداکاری چری برای نه تنها ورود، بلکه برای بازتعریف بخش لوکس بازار خودروهای الکتریکی را به همراه دارد.

ترسیم آینده لوکس الکتریکی

در واقع، Exeed Exlantix ES چیزی بیش از یک وسیله نقلیه است. این چراغی برای آینده است که نمادی از همکاری هماهنگ بین فناوری پیشرفته، طراحی زیبا و عملکرد الهام بخش است. ظهور آن منادی فصل نوی در حماسه وسایل نقلیه الکتریکی است، فصلی که در آن سبک، کارایی و نوآوری در مدلی از تجملات الکتریکی ادغام می شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در وبلاگ ادکلن شنل مراجعه کنید.

54322

منبع: خبرآنلاین

به "تصاویر، شیک ترین محصول چری در کانون توجه خودروهای برقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر، شیک ترین محصول چری در کانون توجه خودروهای برقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید