تصویری که وزیر خارجه سوییس از ایران نشان داد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، ایگناتسیو کاسیس از 15 تا 17 شهریورماه در ایران است. او با پروازی مستقیم از شهر بِرن به اصفهان رفت و از برخی آثار تاریخی این شهر دیدن کرد و در پایان هم با انتشار تصاویری از عالی قاپو، مسجد امام، میدان نقش جهان، سی و سه پل، بازار قیصریه، کلیسای جلفا و شیرینی های اصفهان، در حساب های کاربری اش در فضای مجازی نوشت: به اصفهان، مرواریدی در خاورمیانه سفر کردم. آشنایی با فرهنگ و ملت یک کشور شرط لازم برای روابط دیپلماتیک خوب است.

تصویری که وزیر خارجه سوییس از ایران نشان داد

وزیر خارجه سوییس که هم اکنون در تهران است، بعد از حضور در مراسم یکصدمین سالگرد آغاز روابط دیپلماتیک دو کشور، با رییس جمهور، وزیر امور خارجه و برخی دیگر از مقام های عالی رتبه کشورمان با محور مذاکره درباره مسائل دوجانبه، منطقه ای، بین المللی و کانال مالی سوییس، دیدار خواهد داشت.

به باور کارشناسان گردشگری، در شرایطی که مرزها همزمان با شیوع ویروس کرونا بسته شده و روابط گردشگری در بسیاری از کشورها از جمله ایران به صفر رسیده است، سفر و دیدار مقام های عالی رتبه کشورها، اقدامی موثر برای ازسرگیری روابط و جلب اعتماد گردشگران خواهد بود.

کلیسای جلفا، اصفهان

زاینده رود / این تصاویر را وزیر خارجه سوییس پس از سفر کوتاهش به اصفهان در حساب کاربری اش در اینستاگرام و توییتر منتشر کرده است

منبع: گردشبان

به "تصویری که وزیر خارجه سوییس از ایران نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویری که وزیر خارجه سوییس از ایران نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید