اخبار سیاسی

طرح تازه نمایندگان مجلس: ارزانی یا رایگان شدن اینترنت کاربرانی که ماهیانه زیر 2 گیگابایت مصرف دارند

گروهی از نمایندگان مجلس پیرامون افزایش تعرفه اینترنت، جلسه ای با وزارت ارتباطات و اپراتورها برگزار کردند و درخواست رایگان شدن اینترنت کاربران کم مصرف زیر 2 گیگابایت در ماه را داشتند.

2 تیر 1401

شیوه نامه صدور مجوز فروشگاه های صنایع دستی کشور ابلاغ شد

ایرنا/ براساس آخرین گزارش های بدست رسیده، شیوه نامه صدور مجوز فروشگاه های صنایع دستی کشور ابلاغ شد.

25 خرداد 1401

تهدید جدی خواهر رهبر کره شمالی علیه کره جنوبی

خواهر رهبر کره شمالی ضمن محکوم کردن اظهارات وزیر دفاع کره جنوبی، این کشور را به روبرو شدن با خطر جدی تهدید کرد.

21 خرداد 1401

فراوری بیش از 1.3 میلیون تن گوشت طیور در 6 ماهه اخیر

خبرگزاری خبرنگاران-یک میلیون و 326 هزار تن گوشت طیور و بیش از 454 هزار تن گوشت قرمز ظرف شش ماهه اخیر در راستای تامین کالاهای اسای مورد احتیاج مردم در کشور فراوری شده است.

19 خرداد 1401

قیمت خانه های نهضت ملی مسکن میلیاردی شد؟

مدیرعامل شهر های تازه در یک برنامه تلویزیونی، اعلام قیمت متری 10 تا 15 میلیون تومان برای واحد های نهضت ملی مسکن بود که هزینه واحد ها را به بالای یک میلیارد تومان می رساند؛ اگرچه روابط عمومی شرکت، این عدد را اشتباه لفظی دانسته، اما محاسبات سازندگان بر اساس...

17 خرداد 1401

به هر بهانه ای به فعالان حوزه گردشگری برچسب نزنیم

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، گفت: این شایسته نیست که به هر بهانه ای به فعالان حوزه #گردشگری برچسب زده و در مورد آنان الفاظ ناشایست به کار ببریم.

14 خرداد 1401

ممنوعیت سفر از 12 کشور به ایران و یک درخواست

ایسنا/ این خبر پیرامون ممنوعیت سفر از 12 کشور به ایران و یک درخواست برای شما مخاطبان گرامی نگارش شد.

13 خرداد 1401

صنعاء: هدف مذاکرات ریاض، تجاوز و محاصره بیشتر یمن است

رئیس شورای سیاسی عالی یمن ضمن انتقاد از سیاستهای آمریکا و انگلیس علیه ملت این کشور، گفت که عربستان و امارات صرفا مجریان توطئه هستند.

8 خرداد 1401

آیا کیت های پی سی آر اومیکرون را شناسایی نمی نمایند

تهران (پانا) - رئیس کمیته پیشگیری و بهداشت ستاد ملی کرونا بیان کرد که سویه نو اومیکرون به احتمال زیاد می تواند از آزمایش تشخیصی پی سی آر فرار کند و از آن بگریزد.

30 اردیبهشت 1401

دلیل کاهش ارزش سهام عدالت چه بود؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، سهام عدالت یکی از سهم های بزرگ بورس تشکیل شده است، در بیشتر مواقع با شاخص کل بورس همراه بوده است و در یک سال گذشته با نوسان بورس پیرامون شاخص 1.3 میلیون واحدی، نوسان نموده است.

25 اردیبهشت 1401

ویژگی های منحصر واکسن پاستوکووک

رئیس انستیتو پاستور ایران با اشاره به ویژگی ها و نتایج کارآزمایی بالینی واکسن پاستوکووک فراوری مشترک انستیتوپاستور ایران و انستیتوفینلای کوبا، گفت: واکسن پاستوکووک می تواند با بازمهندسی، با چندین واریانت ویروس کرونا به طور همزمان مقابله کند؛ البته...

18 اردیبهشت 1401

سقف درآمدهای دولت در سال 1401 تعیین شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی سقف درآمدهای دولت در سال آینده را مشخص کردند.

6 اردیبهشت 1401

کدام خودروها مجوز واردات می گیرند؟

به گزارش خبرنگاران، کدام خودروها مجوز ورود به کشور را گرفتند؟

5 اردیبهشت 1401

جلد مجله چگونه طراحی و چاپ می شود ؟

طراحی و چاپ جلد مجله از مهمترین بخش های طراحی مجله و چاپ مجله به شمار می آید. اگر شما هم طراحی مجله را انجام داده باشید باید به این نکته رسیده باشید که جلد مجله بصورت ویترین یک مجله، تاثیرگذار است. جلد مجله نسبت به دیگر صفحات آن هم از لحاظ جنس کاغذ، هم از...

3 اردیبهشت 1401

معترضان علیه محدودیت های کرونایی در وین تظاهرات کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، تعداد زیادی از مردم در اعتراض به واکسیناسیون اجباری و محدودیت های کرونایی امروز شنبه برای دومین هفته پیاپی بار در سال تازه میلادی در شهر وین مرکز اتریش به خیابان ها آمدند.

1 اردیبهشت 1401

فعالیت های مجازی و آموزش های اساتید به معاونت فرهنگی واگذار شد

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: اداره فعالیت های مجازی و آموزش های اساتید به دستور وزیر علوم به وظایف اداره کل فرهنگی و اجتماعی افزوده شد.

30 فروردین 1401

معاون میراث فرهنگی: بخش نامه لغو سفر مبهم نیست

چندی پیش معاونت میراث فرهنگی، بخش نامه ای را با عنوان لغو سفر صادر کرد که اعتراض شدید آژانس های مسافرتی و گردشگری را در پی داشت.

25 فروردین 1401

لزوم پیش بینی ضوابط اجرایی برای حذف قیمت گذاری دستوری

خبرگزاری خبرنگاران-وزیر صمت: اینکه گفته می گردد اقتصاد نباید دستوری باشد به این معنا نیست که اقتصاد رها گردد بلکه باید ضوابطی برای قیمت گذاری دستوری در نظر بگیریم و آن را اجرایی کنیم.

22 فروردین 1401

رحمانی: معیشت و زندگی مردم خط قرمز مجلس است

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: اگر با حذف ارز ترجیحی، خطری سفره مردم را تهدید کند، مجلس زیر بار نخواهد رفت، چرا که معیشت و زندگی مردم خط قرمز مجلس است.

15 اسفند 1400

یک نماینده: کوپن را جایگزین ارز ترجیحی کنید

یک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: بازگردان کوپن شاید تنها راهی باشد که بتواند در ازای حذف ارز 4200 تومانی از حقوق اقشار میانه و آسیب پذیر دفاع کند.

11 اسفند 1400
تعداد: (184)