اخبار سیاسی

چرا مجلس پروتکل&zwnjهای بهداشتی را رعایت نمی&zwnjکند؟

تهران (پانا) - ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب کرده که برگزاری جلسه ها در شهرهای با شرایط قرمز کرونا حداکثر باید با 15 نفر و در شهرهای نارنجی حداکثر با 20 نفر برگزار شود.

20 دی 1399

پاکستان از اواسط اسفندماه 99 واکسن کرونا دریافت می&zwnjکند

خبرنگاران : سرپرست وزارت بهداشت پاکستان روز پنجشنبه خاطرنشان کرد، این کشور از ماه مارس 2021 (اواسط اسفندماه 99) به واکسن کرونا دسترسی خواهد داشت و طرح اجرای واکسیناسیون را در اسرع وقت شروع خواهد نمود.

16 دی 1399

دانشگاه ها برای همواره غیرحضوری می شوند؟

خبرنگاران : وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: فعالیت های غیرحضوری دانشگاه ها بعد از پاندمی کرونا هم ادامه دارد.

9 دی 1399

متهمان پرونده ویلموتس شب ها چطور می خوابند؟ ، تا به حال کسی به تاج نگفته بود پرزیدنت!

اصغر شرفی گفت: آقایان یادشان رفته در عصری زندگی می کنیم که طرف آنسوی دنیا آب بخورد چند ثانیه بعد خبرش این سر دنیا به اطلاع بقیه مردم دنیا می رسد.

7 دی 1399

خبرنگاران سمینار تاثیر تحریم های یکجانبه برگزار می گردد

لندن - خبرنگاران - سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، از برگزاری سمینار تحریم های یکجانبه و تاثیرهای آن در سایه همه گیری کرونا در وین پایتخت اتریش اطلاع داد.

7 دی 1399

قیمت مرغ باید با توجه به حقوق فراوری کننده و مصرف کننده مشخص گردد

خبرنگاران/کردستان معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: در مشخص قیمت مرغ باید حقوق فراوری کننده و مصرف کننده در نظر گرفته گردد.

4 دی 1399

هشدار وزارت بهداشت نسبت به افزایش انجام تولدهای تقویمی به روش سزارین

تهران (پانا) - معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ابلاغی به معاونین درمان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور با اشاره به افزایش انجام تولدهای تقویمی به روش سزارین در طی چند سال گذشته، این موضوع را برخلاف برنامه ها و سیاست های اجرایی وزارت...

3 دی 1399

کرونا و بر باد رفتن رویا های سلمان

دسامبر سال گذشته زمانی که عربستان سعودی به عنوان اولین کشور دنیا عرب، ریاست دوره ای گروه 20 (G 20) را در اختیار گرفت، امید زیادی در میان رهبران عظیم ترین صادرکننده نفت دنیا و متحد کلیدی ایالات متحده در خاورمیانه برای بهبود موقعیت ریاض در دنیا ایجاد شد. ملک...

1 دی 1399

احیا و بهره برداری از مدارس ماندگار تهران صورت می گیرد

خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای واصله، احیا و بهره برداری از مدارس ماندگار تهران صورت می گیرد.

1 دی 1399

چرا علی انصاریان مجری شد؟

سری جدید مسابقه پنج ستاره با اجرای علی انصاریان روی آنتن می رود. ایجاد فضای شاد و ارتباط صمیمی با شرکت کنندگان از دلایل این انتخاب عنوان شده است.

27 آذر 1399

رئیس سازمان C.I.A را باید اخراج کرد

وکیل رئیس جمهوری آمریکا اوایل امروز (دوشنبه) خواهان برکناری جینا هاسپل بابت بی توجهی به هشدارهای مربوط به نرم افزارهای رای گیری است که این وکیل مدعی شده برای تقلب در انتخابات سوم نوامبر طراحی شده بودند.

27 آذر 1399

ترامپ: واکسن کرونا را با تاخیر به نیویورک می دهیم

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواستار در انتخابات 2020 در واکنش به انتقادهای گسترده آندرو کومو فرماندار دموکرات ایالت نیویورک در مورد مدیریت دولت کشورش در مقابله با گسترش ویروس کرونا در پیامی توئیتری ادعا کرد: من نیویورک را دوست دارم،...

26 آذر 1399

خبرنگاران روحانی: محدودیت های جدیدی از اول آذر ماه اعمال می گردد

تهران - خبرنگاران - رییس جمهوری گفت: ناگزیر از اعمال محدودیت های شدید هستیم. طرح محدودیت ها از اول آذر در سراسر کشور به اجرا درمی آید. در این طرح هر شهر مقرراتی خاص خود را دارد و نتیجه آن هفتگی آنالیز خواهد شد.

24 آذر 1399

ایرلند؛ کرونا و جنجال شرکت قاضی ارشد در میهمانی

برگزاری جشنی در ایام کرونا در ایرلند برای یک قاضی دیوان عالی دردسر ساز شد، مردم به او به علت حضورش در جشن اعتراض و خواهان استعفایش شدند، اما او زیر بار نمی رود.

23 آذر 1399

نانسی پلوسی: سیرک را متوقف کنید

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ضمن انتقاد از تعلل در به رسمیت شناختن پیروزی جو بایدن در انتخابات، خطاب به جمهوری خواستار گفت که سیرک را متوقف کنید.

23 آذر 1399

کلید حل مسائل خصوصی سازی، خارج از محیط اقتصاد است

حدود 15 سال پیش که اجرای سیاست های اصل 44 در اقتصاد ایران جدی شد، فعالان مالی بخش خصوصی امیدوار شدند تا اقتصاد دولتی جای خود را به اقتصاد رقابتی و خصوصی بدهد. آن موقع واگذاری اموال دولتی به بخش خصوصی، روزنه امیدی برای رهایی اقتصاد، از سلطه دولت بود؛ اما...

22 آذر 1399

نماینده آمریکا در امور سوریه استعفا داد

وزیرخارجه آمریکا گفت که نماینده این کشور در امور سوریه در ماه جاری میلادی مأموریت خود را به خاتمه خواهد رساند و شخص دیگری جایگزین او خواهد شد.

22 آذر 1399

سفیر ایران استوارنامه خود را تقدیم رئیس شورای عالی سیاسی یمن کرد

به گزارش خبرنگاران، شبکه خبری المسیره گزارش داد که حسن ایرلو سفیر جدید تهران در صنعاء، استوارنامه خود را به مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن تقدیم نموده است.

18 آذر 1399

مهم ترین جاذبه های گردشگری آتن

جاذبه های گردشگری آتن در منطقه آتیکا واقع شده است، آتن با قدمتی بیش از 3400 سال دارای آثار باستانی و منحصر به فردی که در جهان نظیر ندارد.

15 آذر 1399

لبنان، ابراز امیدواری عون برای حل چالش های کشور از روزهای آینده

میشل عون با تبریک عید میلاد پیامبر اکرم(ص) ابراز امیدواری کرد که روزهای آینده سرآغاز حل مسائل لبنانی ها باشد.

9 آذر 1399
تعداد: (96)