توصیه های کارلوس کی روش برای موفقیت منچستریونایتد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، کارلوس کی روش که اخیراً از هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا کنار رفت، دوران درخشانی با الکس فرگوسن در تیم منچستریونایتد داشت.

توصیه های کارلوس کی روش برای موفقیت منچستریونایتد

کی روش اخیراً در مصاحبهیی درباره دلایل موفقیت یونایتد در سال های گذشته پرداخت و گفت: دریافت جایگاهتان در لیگ برتر (انگلیس) خیلی سخت است. تیم های دیگر کیفیت زیادی دارند. اما می خواهم دو نکته را به شما بگویم که در منچستریونایتد کاربرد دارد و در کلمبیا هم قابل استفاده است.

وی افزود: بابی چارلتون به من گفت که رمز موفقیت یونایتد این است که آنها به افرادی که برایشان کار می کنند وفادار بوده و ایمان کامل دارند. در بهترین و بدترین لحظات این رمز منچستریونایتد است.

دستیار سابق فرگوسن در منچستریونایتد ادامه داد: کسانی که حالا آنجا (در تیم یونایتد) کار می کنند راهکارهایی برای خارج کردن تیم از لحظات بد دارند.

به گزارش دیلی استار، توصیه های کی روش نشان می دهد او معتقد است که یونایتد نیازی به نگرانی در پنجره جابجایی ژانویه ندارد زیرا سولسشایر (سرمربی فعلی یونایتد) به دنبال بهبود ترکیب خود است.

اما توصیه دوم کی روش می تواند مربوط به پل پوگبا بازیکنی باشد که در آینده ای نزدیک قصد دارد از اولدترافورد جدا شود.

کی روش که با رادیو W مصاحبه می کرد، در این خصوص اظهار کرد: و یک نصیحت دیگر از الکس فرگوسن درباره موفقیت یونایتد این بود که هیچکس و هیچ چیز بالاتر از تیم نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توصیه های کارلوس کی روش برای موفقیت منچستریونایتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه های کارلوس کی روش برای موفقیت منچستریونایتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید