حذف عکس و نام رابرت مالی از حساب توییتری نماینده ویژه آمریکا در امور ایران

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، حساب توییتر دفتر نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در توییتی کوتاه گفت که این دفتر و کل تیم وزارت خارجه آمریکا همچنان در حال اجرای سیاست های آمریکا در قبال ایران هستند.

حذف عکس و نام رابرت مالی از حساب توییتری نماینده ویژه آمریکا در امور ایران

به گزارش انتخاب، دفتر نماینده ویژه در امور ایران وزارت خارجه آمریکا در حال حاضر به وسیله آبرام پالی، معاون این دفتر اداره می گردد و امروز درحساب کاربری این گروه در توییتر عکس و نام رابرت مالی حذف و عکس و عنوان پالی گذاشته شد.

دو روز پیش، مایکل مک کال رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از واکنش و توضیحات وزارت خارجه خواهان شفافیت این نهاد درباره تحقیقات پرونده رابرت مالی فرستاده ویژه دولت بایدن در امور ایران شد.

در روز 29 ژوئن رابرت مالی در بیانیه کوتاهی که در اختیار رسانه ها گذاشته بود تایید کرد که از چندین هفته قبل به علت تحقیقاتی که در خصوص مجوز دسترسی های امنیتی او در جریان بوده، در مرخصی به سر می برد.

او گفته بود به من اطلاع داده شده که مجوز دسترسی امنیتی من در دست آنالیز است. اطلاعات دیگری در اختیارم گذاشته نشده، اما انتظار دارم تحقیقات به زودی به نفع من تمام گردد. در عین حال من مرخصی هستم.

گزارش های از سوء مدیریت مالی منتشر شده بود. سی بی اس نیز پیشتر گزارش داده بود که اف بی آی (پلیس فدرال) به این پرونده وارد شده است.

منبع: فرارو

به "حذف عکس و نام رابرت مالی از حساب توییتری نماینده ویژه آمریکا در امور ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف عکس و نام رابرت مالی از حساب توییتری نماینده ویژه آمریکا در امور ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید