راز گردش مالی 32 میلیارد تومانی کودک 4 ساله در کرمانشاه

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، فرمانده انتظامی استان از دستگیری شخصی در کرمانشاه خبر داد که با افتتاح حساب به نام کودک 4 ساله خود اقدام به 320 میلیارد ریال پولشویی کرده بود.

راز گردش مالی 32 میلیارد تومانی کودک 4 ساله در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت مالی استان در راستای مبارزه با پولشویی، فرار های مالیاتی و دیگر جرائم مالی، ضمن هماهنگی با مقام قضائی و همکاری بانک های استان نسبت به کنترل حساب یکسال اخیر افراد زیر 15 سال اقدام کردند.

وی اضافه نمود: پلیس امنیت مالی در جریان بررسی های اجرا شده، به حساب کودک 4 ساله ای برخورد کرد که گردش مالی حساب یکسال اخیر وی حدود 320 میلیارد ریال بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: ماموران در گام بعدی به سراغ افتتاح کننده حساب که پدر کودک بود، رفته و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این شخص جهت صادرات کالا از بازارچه های مرزی از حساب پسرش استفاده و برای فرار از پرداخت مالیات آن را به اداره مالیات معرفی نکرده است.

سردار جاویدان گفت: این شخص پس از لو رفتن پولشویی 320 میلیارد ریالی خود و با هماهنگی مقام قضائی جهت انجام امور مالیاتی به اداره کل مالیاتی استان معرفی گشت.

منبع: فرارو

به "راز گردش مالی 32 میلیارد تومانی کودک 4 ساله در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز گردش مالی 32 میلیارد تومانی کودک 4 ساله در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید