رونمایی از ستاره هلندی و بازگشت کاپیتان

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، تهران (پانا) - پرسپولیس در ملاقات مقابل فولاد مرتضی پورعلی گنجی و حامد پاکدل را در اختیار ندارد اما لوکادیای هلندی مجوز بازی را به دست آورده است.

رونمایی از ستاره هلندی و بازگشت کاپیتان

پرسپولیس در حالی امروز به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت که در این بازی خانگی سرخ ها تماشاگران خود را هم به همراه دارند. این در حالی است که تیم یحیی گل محمدی در بازی هفته قبل برابر ذوب آهن 2 امتیاز مهم را از دست داد و حالا برای عقب نیفتادن از صدر جدول باید تیم پرمهره نکونام را در آزادی شکست بدهد.

سرخ ها در این ملاقات مرتضی پورعلیگنجی و حامد پاکدل را در اختیار ندارند اما لوکادیای هلندی مجوز بازی را به دست آورده است.

به این ترتیب در بازی امروز همچنان علیرضا بیرانوند درون دروازه سرخ ها خواهد ایستاد و خط دفاعی سرخ ها هم با حضور گولسیانی،فرجی- اسماعیلی فر و علی نعمتی شکل خواهد گرفت. هرچند احمدی در بازی با ذوب آهن به عنوان بازیکن تعویضی نماش خوبی داشت و محتمل است در این بازی یحیی به او بیشتر میدان بدهد.

در خط میانی شاهد زوج سرلک و کامیابی نیا خواهیم بود و سعید صادقی و مهدی ترابی به عنوان وینگر سمت راست و چپ به میدان خواهد رفت. سروش رفیعی هم به عنوان بازیکن پشت مهاجم در کنار عبدی 11 بازیکن احتمالی سرخ ها را تشکیل خواهند داد.

در این ملاقات البته امید عالیشاه هم بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت در فهرست سرخ ها قرار خواهد گرفت و محتمل است یحی گل محمدی از این بازیکن در نیمه دوم به عنوان مهاجم استفاده کند.

با این همه طرفداران پرسپولیس در این بازی در انتظار رونمایی از لوکادیای هلندی هم هستند. بازیکنی که البته مدت هاست بازی نکرده و باید دید شرایط بدنی او اجازه حضور در زمین بازی را خواهد داد یا نه.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی و مهدی عبدی

منبع: خبرگزاری پانا

به "رونمایی از ستاره هلندی و بازگشت کاپیتان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از ستاره هلندی و بازگشت کاپیتان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید