سامانه همراه بانک رفاه باردیگر ارتقاء یافت و در اختیار عموم نهاده شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، بانک رفاه کارگران، در راستای ارتقای خدمات الکترونیکی خود به مشتریان و بهبود عملکرد سامانه های موبایلی، بار دیگر اقدام به توسعه و بهبود خدمات ارائه شده در بستر همراه بانک کرد؛ اقدامی که به کاربران دارای تلفن همراه با سیستم عامل android و ios اختصاص دارد و آنها می توانند کیفیت استفاده خود از خدمات الکترونیکی بانک رفاه را با به روز رسانی نرم افزار، بهبود بخشند.

سامانه همراه بانک رفاه باردیگر ارتقاء یافت و در اختیار عموم نهاده شد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ ادکلن شنل به نقل ازبانک رفاه کارگران ، در اقدامی که به آن اشاره شد و در راﺳﺘﺎی ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺗﻜﻤﻴﻞ ﺧﺪﻣﺎت ﺑﺎﻧﻜﺪاری اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻜﻲ و نیز در ﺟﻬﺖ ﺑﻬﻴﻨﻪﺳﺎزی و ﺑﻬﺒﻮد ﻛﻴﻔﻴﺖ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل android و ios ، بانک رفاه کارگران ضمن ارتقاء زیرساخت نرم افزاری SDK (مجموعه توسعه نرم افزار) سامانه مذکور با هدف سازگاری با نسخه جدید سیستم عامل یادشده، اﻣﻜﺎﻧﺎت دیگری را در ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ فوق الذکر اﻳﺠﺎد نموده است که از هم اینک می تواند مورد استفاده کاربران قرار بگیرد.

متناسب با تغییرات جدیدی که در همراه بانک رفاه کارگران اعمال شده است، از این پس کاربران هر دو سیستم عامل می توانند به وسیله منوی مدیریت پروفایل ← مدیریت ارسال پیامک و انتخاب حساب مورد نظر، نسبت به فعالسازی، غیرفعالسازی و تمدید خدمت ارسال پیامک مانده حساب برای هر یک از حساب های متعلق به خود اقدام نمایند.

بر اساس این به روز رسانی همچنین امکان انتقال وجه پایا دوره ای به وسیله منوی انتقال وجه← انتقال وجه پایا و با انتخاب گزینه دوره ای و مشخص تعداد دفعات، دوره پرداخت و تاریخ اولین پرداخت، برای کاربران سامانه فراهم شده است.

علاوه بر این کاربران می توانند به وسیله منوی تسهیلات ← پرداخت قسط و با انتخاب گزینه دوره ای و مشخص تعداد دفعات، دوره پرداخت و تاریخ اولین پرداخت، نسبت به پرداخت دوره ای اقساط تسهیلات اقدام نمایند.

امکان جدید دیگر اضافه شده به نرم افزار، امکان خرید شارژ شگفت انگیز ایرانسل است که کاربران می توانند به وسیله منوی خرید شارژ از آن استفاده نمایند.

همچنین، کاربران می توانند به وسیله منوی سایر خدمات ← حساب های خودپرداز و بدون احتیاج به حضور در ﺷﻌﺒﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﺸﺎﻫﺪه ﻟﻴﺴﺖ ﺣﺴﺎب ﻫﺎی ﺧﻮد و اﻧﺘﺨﺎب ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﭼﻬﺎر ﺣﺴﺎب ﺟﻬﺖ ﻧﻤﺎﻳﺶ آﻧﻬﺎ ﺑﺮ روی دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی ﺧﻮدﭘﺮداز ﺑﺎﻧﻚ رفاه کارگران اقدام نمایند.

گزارش چک های واگذاری شده از دیگر خدمات جدید موبایل بانک رفاه کارگران است. این خدمت به وسیله منوی چک ← گزارش چک های واگذارشده و بر اساس فیلترهای داده ای مختلف نظیر شماره حساب، شماره سریال چک، شماره سری چک و بازه زمانی برای کاربران سامانه فراهم شده است.

لازم به ذکر است، مشتریان این بانک که از خدمات همراه بانک استفاده می نمایند، می توانند با مراجعه به سایت بانک رفاه کارگران به نشانی www.refah-bank.ir نسبت به دریافت نسخه جدید نرم افزار و یا به روز رسانی آن اقدام نمایند.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "سامانه همراه بانک رفاه باردیگر ارتقاء یافت و در اختیار عموم نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه همراه بانک رفاه باردیگر ارتقاء یافت و در اختیار عموم نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید