سامانه یکپارچه فروش خودرو فردا باز می گردد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، متقاضیان خرید خودرو می توانند از 5 اردیبهشت و به مدت 5 روز با مراجعه به سایت سامانه فروش یکپارچه نوع و زمان انتخابی خود برای تحویل خودرو را معین نمایند.

سامانه یکپارچه فروش خودرو فردا باز می گردد

پس از تعیین شدن نوبت ها و رتبه بندی متقاضیان، حالا امکان ویرایش خودرو بر اساس زمان تحویل فراهم شده است. در این طرح رتبه بندی برای بعضی خودروهای پر متقاضی سال 1403 بوده به همین علت این امکان ویرایش محیا شده تا متقاضیانی که قصد تحویل سریعتر خودرو را دارند، بتوانند زمان تحویل و البته نوع خودرو را تغییر دهند.

مهدی تقدسی در تبادل نظر با خبرنگار گروه صنعت خبرگزاری صدا و سیما، گفت: قرار است هر متقاضی که رتبه بندی دریافت خودروی آن سال 1403 اعلام شده، بتوانند در سه اولویت متفاوت، سه خودرو انتخاب و در سال 1402 خودرو خود را دریافت کند.

وی اضافه کرد: پس از اینکه همه متقاضیان انتخاب خود را انجام دادند، سایت بسته و بر اساس اولویت بندی متقاضی، پالایش اطلاعات آن ها انجام و ترتیب تحویل خودرو در سال 1402 تعیین خواهد شد.

مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با بیان اینکه اکنون امکان ویرایش خودرو و زمان تحویل بر اساس ظرفیت فراوری خودروسازان فراهم شده است، گفت: برای تعدادی خودروی پرمتقاضی مانند دنا که محدودیت فراوری داشت زمان تحویل به متقاضیان سال 1403 تعیین شده است، حال اگر متقاضی احتیاج سریعتر به خودرو دارد، می تواند اکنون نوع خودرو و زمان تحویل را تغییر دهد.

بر این اساس؛ 5 اردیبهشت، سامانه یکپارچه فروش خودرو باز و تا 5 روز فعال می ماند و در 3 روز پالایش اطلاعات ثبت شده انجام خواهد شد. متقاضیان خرید خودرو می توانند با مراجعه به سایت سامانه فروش یکپارچه به نشانی www.esalecar.ir ویرایش اطلاعات خود را انجام دهند.

منبع: تسنیم

منبع: فرادید

به "سامانه یکپارچه فروش خودرو فردا باز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه یکپارچه فروش خودرو فردا باز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید