سیچلو: بخشی از قلبم به ایران تعلق دارد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، سرمربی تیم العربی قطر با ابراز خرسندی از تدوام پیشرفت والیبال در ایران گفت: سال ها در ایران بودم و بخشی از قلبم به این کشور تعلق دارد.

سیچلو: بخشی از قلبم به ایران تعلق دارد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم فولاد سیرجان در چهارمین روز رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا، العربی قطر را شکست داد و به جمع چهار تیم برتر این مسابقات راه یافت.

خوان سیچلو سرمربی العربی قطر پس از این شکست، گفت: قبل از آغاز مسابقه پیش بینی می کردیم که کار دشواری برابر فولاد سیرجان داشته باشیم و از ست اول متوجه شدیم این پیش بینی درست بوده است. فولاد سیرجان با صابر کاظمی و با سرویس های فوق العاده خود بر بازی مسلط شد. سعی کردیم با دریافت های با کیفیت برابر این سرویس ها مقاومت کنیم که این اتفاق نیفتاد.

سیچلو که سابقه مربیگری تیم ملی والیبال ایران را در کارنامه خود دارد، درباره تجریه رویارویی مجدد با ایرانی ها مطرح نمود: بسیار خوشحالم که دوباره با تیم های ایرانی برخورد داشتم. چند سال در ایران زندگی نموده ام و بخشی از قلبم متعلق به این کشور است.

سرمربی العربی ادامه داد: بسیار خرسندم که بازیکنان ایرانی در سرویس پیشرفت چشمگیری داشته اند، ضمن اینکه در پست های دیگر نیز بسیار حرفه ای عمل می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیچلو: بخشی از قلبم به ایران تعلق دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیچلو: بخشی از قلبم به ایران تعلق دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید