طعنه پوچتینو به سیاست های باشگاه پاریسن ژرمن

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، مائوریسیو پوچتینو در فصل تابستان و پس از تنها 17 ماه حضور در پاریس، نیمکت پاری سن ژرمن را ترک نموده و از این باشگاه جدا شد. با وجود کسب عنوان قهرمانی در لیگ فرانسه، پاری سن ژرمن فصل گذشته در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید مغلوب گردید و از همان شب تعیین بود کار این سرمربی آرژانتینی تمام شده است. حالا پوچتینو به طعنه مدعی شد ناکامی در لیگ قهرمانان برای دیگر تیم پولدار یعنی منچسترسیتی نیز رخ می دهد، اما آن ها پپ گواردیولا را اخراج نمی نمایند.

طعنه پوچتینو به سیاست های باشگاه پاریسن ژرمن

مائوریسیو پوچتینو گفت: اگر من باشگاه پاری سن ژرمن را به خاطر عدم کسب موفقیت در فتح لیگ قهرمانان اروپا ترک کردم، پس پپ گواردیولا باید هفت یا هشت بار از روی نیمکت منچسترسیتی اخراج می شد. این ها واقعیت های متفاوتی هستند که وجود دارند.

درخشش سون هیونگ مین در جام جهانی؟ وقتی راهنمایی باشگاه ساوتهمپتون را بر عهده گرفتم، با پل میچل، مدیر ورزشی این باشگاه کوشش کردیم که سون هیونگ مین را در آن مقطع به خدمت بگیریم. ما با خود این بازیکن، پدر و مدیر برنامه اش قرار گذاشته و آشنا شدیم. البته این انتقال در آن مقطع برای سون هیونگ مین غیرممکن بود، زیرا او هنوز واقعا جوان بود و می خواست همچنان به بازی در بوندسلیگا برای چند فصل دیگر ادامه دهد و برای همین نتوانستیم سون را جذب کنیم. در ادامه این بازیکن به جای ساوتهمپتون به لورکوزن رفت. اما زمانی که من با تاتنهام توافق نموده و راهنمایی این باشگاه را بر عهده گرفتم، یکی از اولین کار هایی که انجام دادیم این بود که برای خرید سون هیونگ مین اقدام کنیم.

منبع: فرارو

به "طعنه پوچتینو به سیاست های باشگاه پاریسن ژرمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه پوچتینو به سیاست های باشگاه پاریسن ژرمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید