عکس ، رونالدو با جت شخصی از قطر رفت

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، کاپیتان تیم ملی پرتغال به همراه اعضای خانواده و با جت شخصی خود محل برگزاری رقابت های جام جهانی 2022 را ترک کرد.

عکس ، رونالدو با جت شخصی از قطر رفت

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، جام جهانی 2022 آن گونه که کریستیانو رونالدو می خواست پیش نرفت و او در حالی که یکی از مهره های ثابت تیم سانتوس نبود، در دقایق پایانی بازی با مراکش نتوانست به بقای تیمش در جام یاری کند و همراه با پرتغال از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند تا با اشک زمین بازی را ترک کند. او جزو آن دسته از بازیکنان پرتغال بود که همراه با اعضای تیم، قطر را ترک نکردند.

کریس یک روز بیشتر از اعضای تیم در قطر ماند تا یک روز بیشتر همراه با خانواده خود در این کشور حضور داشته باشد. او و تمام اعضای خانواده اش روز گذشته با جت شخصی و به وسیله فرودگاه قطر، این کشور را به مقصد پرتغال ترک کردند.

در حالی که بعد از حذف پرتغال، شاهد مطرح شدن شایعات بسیاری در خصوص رونالدو هستیم، این بازیکن ترجیح داده تا در آرامش، چند روزی را کنار خانواده خود سپری کند. خبر ترک قطر نیز به وسیله ویدیویی که در یوتیوب منتشر شده، به اطلاع رسانه ها رسید؛ ویدیویی که ابتدا آن را جورجینا، همسر رونالدو در اینستاگرام منتشر نموده بود. در این ویدیو، خانواده رونالدو همراه با کیف های مسافرتی خود در حال سوار شدن به جت شخصی فوق ستاره پرتغال هستند.

حالا باید دید در بازگشت از جام جهانی و پس از پشت سر گذاشتن دوران استراحت، رونالدو چه تصمیمی در خصوص آینده خود خواهد گرفت. آن چه که تعیین است، کریس در منچستر جایی نخواهد داشت و اخبار زیادی پیرامون حضور وی در کشور عربستان به گوش می رسد.

  • کنایه سنگین برانکو به کی روش بعد از حذف ایران؛ مربی نیستی! | این رفتار واقعا آزارم می دهد!

منبع: ورزش سه

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، رونالدو با جت شخصی از قطر رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، رونالدو با جت شخصی از قطر رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید