فال روزانه و طالع بینی امروز شنبه 10 دی 1401؛ لزومی ندارد جشن بگیرید!

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، امروز این فرصت را دارید که هرگونه احساسات زائدی را که به آن ها پایبند مانده اید رها کنید.

فال روزانه و طالع بینی امروز شنبه 10 دی 1401؛ لزومی ندارد جشن بگیرید!

وبلاگ ادکلن شنل | امروز صبح ممکن کمی تنش احساسی ایجاد گردد. برای تتازه قوا به خودتان زمان بیشتری بدهید. با نزدیک شدن به سال نوی میلادی، ممکن است مقداری ترس و وحشت را تجربه کنید و این حالت موجب می گردد احساس بی انگیزه گی یا خستگیِ فیزیکی کنید. پس از اتمام سال سخت و طاقت فرسای 2022، ممکن است دیدگاه مثبتی نسبت به سال پیش رو نداشته باشید. به خودتان اجازه دهید آزادانه هر احساسی را که دارید در حال حاضر تجربه کنید، اما شادی را نباید فراموش کنید و قدر نعمت هایی را که خدا به شما داده، بدانید.

امروز این فرصت را دارید که هرگونه احساسات زائدی را که به آن ها پایبند مانده اید رها کنید. اشکالی ندارید به خاطر تمرکز روی خودتان و سال تازه، اندکی از احساسات تان فاصله بگیرید. از آنجا که احساس می کنید چیز های زیادی هستند که در حال حاضر از کنترل شما خارج هستند، ممکن است در وجودتان خشم را احساس کنید.

نفس عمیق بکشید و به یاد داشته باشید اگر احساس شادی نمی کنید لزومی ندارد جشن بگیرید. در آینده اوضاع بهتر خواهد شد، اما شاد نبودن در موقعیت کنونی ایرادی ندارد. سعی کنید از کسانی که شما را شاد می نمایند فاصله نگیرید و عشق را در خودتان و در کسانی پیدا کنید که دوست شان دارید.

افکار و احساسات کنونی ما مستعد فراز و فرود های متعددی هستند و شدت خواهند گرفت، اما با نزدیک شدن به ظهر آرام میشوید. روز شما آنطور که شروع شد انتها نمی یابد.

نفسانیت آتشینی بر آخرین روز سال میلادی 2022 حاکم است و ممکن است روابط ما را ناهنجار کند. با نزدیک شدن به شب سال نوی میلادی، عطش ما برای عشق بیشتر شده و ما را برای به ثمر رساندن تمایلات مان مشتاق تر می نماید.

منبع: فرادید

به "فال روزانه و طالع بینی امروز شنبه 10 دی 1401؛ لزومی ندارد جشن بگیرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه و طالع بینی امروز شنبه 10 دی 1401؛ لزومی ندارد جشن بگیرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید