نویدکیا: بازی با فولاد سخت ترین و مهم ترین بازی فصل ما است، تساوی فایده ای برای هیچ یک از تیم ها ندارد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: به جرأت می توانم بگویم که سخت ترین و مهم ترین بازی فصل مان را فردا باید مقابل فولاد خوزستان انجام دهیم.

نویدکیا: بازی با فولاد سخت ترین و مهم ترین بازی فصل ما است، تساوی فایده ای برای هیچ یک از تیم ها ندارد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد ملاقات تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: اگر بخواهم درباره بازی با فولاد واقع بینانه صحبت کنم، به جرأت می توانم بگویم که سخت ترین و مهمترین بازی فصل مان را فردا باید مقابل فولاد انجام دهیم. می دانیم که فولاد در زمین خودش به هیچ تیمی نباخته و این موضوع کار را برای همه تیم ها سخت می نماید.

وی ادامه داد: فولاد تیم قوی ای است. در ساختار دفاعی خیلی خوب هستند و سعی می نمایند در اهواز حریفان شان را خیلی تحت فشار قرار دهند. تمام کوشش مان را می کنیم تا بازی خوبی انجام دهیم. هوای اهواز خیلی گرم است ولی تیمی که می خواهد پیروز باشد باید به تمام این مسائل با دید مثبت نگاه کند و به سمت جلو حرکت کند. اگر جلوی فولاد باهوش نباشی شاید نتیجه دلخواه را نگیریم. فولاد تیمی است که وقتی از حریفش جلو می افتد بازی کردن با آنها سخت تر خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اضافه نمود: سعی می کنیم فردا بازی قابل قبولی انجام دهیم و امتیاز لازم را کسب کنیم. مطمئن هستیم که بازی فوق العاده سنگینی داریم و اگر دقت نداشته باشیم ممکن است امتیازی به دست نیاوریم، از کورس قهرمانی عقب بیفتیم و رقیبان پایین تر از ما راحت تر به ما برسند.

نویدکیا گفت: بازی حساسی با فولاد خواهیم داشت و نمی گوییم که بازی معمولی است. یک بازی مهم هم برای ما و هم فولاد باشد و تساوی خیلی دلچسب ما نیست و فایده ای برای دو تیم نخواهد داشت. فکر می کنم بازی جذابی خواهد شد و امیدوارم که بتوانم نتیجه خوبی کسب کنیم و خودمان را در شرایط خوب نگه داریم.

وی در مورد محروم و مصدوم تیمش در بازی فردا گفت: عزت الله پورقاز را به علت محرومیت در اختیار نداریم و یکی دو بازیکن مان مثل مهدی ترکمان و مرتضی منصوری را به خاطر آسیب دیدگی جزیی و سعی کردیم ریسک نکنیم و این دو بازیکن را به همراه نداریم، البته مهدی زاده هم با مصدومیت روبه رو بود ولی چون در پست دفاع مرکزی با کمبود روبرو بودیم روی این بازیکن مجبور شدیم ریسک کنیم و او را به همراه تیم بیاوریم. بقیه بازیکنان سالم هستند و امیدواریم که فردا یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نویدکیا: بازی با فولاد سخت ترین و مهم ترین بازی فصل ما است، تساوی فایده ای برای هیچ یک از تیم ها ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: بازی با فولاد سخت ترین و مهم ترین بازی فصل ما است، تساوی فایده ای برای هیچ یک از تیم ها ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید