هدیه 15 سالگی ایمیل به کاربران: جیمیل را با تاخیر ارسال کنید!

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، ایمیل 15 ساله شد و گوگل به همین مناسبت برنامه ریزی نموده که امکانی فراهم کند تا کاربران ایمیل های خود را بنا به دلخواهشان منتشر نمایند.

هدیه 15 سالگی ایمیل به کاربران: جیمیل را با تاخیر ارسال کنید!

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، هیچ چیز به این میزان ازار دهنده نیست که یک ایمیل را بازکنید و از یک سو مایل نباشید همان موقع جوابگو باشید و از سوی دیگر مجبور باشید پاسخ دهید، چرا که می ترسید پاسخ دهی را فراموش کنید. به نظر می رسد جیمیل این مشکل را حل نموده است.

گوگل یک ابزار تازه برای جیمیل را ارائه نموده که به شما اجازه می دهد یک ایمیل را ایجاد کنید، اما زمانبندی آن را به زمان دلخواه خود موکول کنید. یعنی هم پاسخ دهید و هم مجبور نباشید نگران دیر و زود شدن پاسختان باشید.

گوگل اعلام نموده که این ویژگی طراحی شده است تا مردم بتوانند در طول روزهای غیرکاری فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشند.این ویژگی به شما امکان می دهد از زمان ارسال پیشنهادی مانند فردا صبح در ساعت 8 صبح یا فردا بعد از ظهر در ساعت 2 صبح و... گزینه دلخواه را انتخاب کنید. البته این به معنای محدودیت زمان ارسال نیست و شما می توانید تاریخ و زمان خاصی را به دلخواه خود تنظیم کنید.

این ویژگی تازه به عنوان بخشی از هدیه روز تولد جیمیل به نمایش عایدی. سرویس، که اولین کوشش گوگل را فراتر از جستجو نشان داد، این سرویس در حال حاضر 1.5 میلیارد کاربر ماهانه دارد.

افزون بر این گوگل بیان کرد که ویژگی Smart Compose را برای همه گوشی های ادروید ارائه می نماید Smart Compose با استفاده از هوش مصنوعی برای پیش بینی آنچه شما ممکن است در آینده در ایمیل بنویسید استفاده می گردد. پیش از این، این ویژگی تنها در لپ تاپ و پی سی و و تلفنهای پیکسل موجود بود. این شرکت بیان کرد که به زودی ویژگی مذکور به آیفون می رسد. این ویژگی به جز انگلیسی در چهار زبان دیگر در دسترس خواهد بود: اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و پرتغالی.

منبع: انتخاب

به "هدیه 15 سالگی ایمیل به کاربران: جیمیل را با تاخیر ارسال کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه 15 سالگی ایمیل به کاربران: جیمیل را با تاخیر ارسال کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید