پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه نفت و گاز مسکو برپا می گردد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، پاویون شرکت های دانش بنیان و فناور در بیست ودومین دوره نمایشگاه نفت و گاز مسکو (NEFTEGAZ 2023) با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان برپا می گردد.

پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه نفت و گاز مسکو برپا می گردد

این رویداد 4 تا 7 اردیبهشت ماه سال 1402 در مسکو میزبان بیش از 350 شرکت از 16 کشور به عنوان غرفه دار در فضایی بیشتر از 30 هزار متر مربع خواهد بود.

صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، تجهیزات حمل و نقل فرآورده های نفتی و فناوری اطلاعات در صنعت نفت و گاز مهم ترین محورهای این رویداد بین المللی است.

نمایشگاه نفت و گاز مسکو (NEFTEGAZ) بزرگترین نمایشگاه صنعت نفت و گاز روسیه محسوب می گردد. این رویداد جهانی و مجمع جهانی نمایشگاه های بین المللی یک جایگاه موثر برای تعامل تجاری در کنار متخصصان صنعت نفت و گاز روسیه و خارجی است و گزینه مناسبی برای راه اندازی پروژه های تازه و خبردار شدن از آخرین گرایش های جهانی و منظره های توسعه صنعت است.

شرکت های دانش بنیان و فناور ایرانی نیز با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی می توانند در نمایشگاه نفت و گاز مسکو حضور یابند و آخرین دستاوردها و محصولات خود را به نمایش بگذارند.

شرکت های علاقه مند در این حوزه می توانند جهت حضور در این رویداد درخواست خود را تا تاریخ 28 اسفند 1401 به این آدرس ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه نفت و گاز مسکو برپا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه نفت و گاز مسکو برپا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید