احیای خانه های خالی و متروکه به وسیله پروژه Another House ال جی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، پروژه خانه دیگر (Another House) یکی از پروژه های برجسته ال جی الکترونیکس به شمار می رود که در آن، ارزش و راحتی لوازم خانگی ال جی به هنگام اقامت در خانه را برای مشتریان به نمایش می گذارد و مشتریان می توانند این موضوع را از نزدیک تجربه نمایند.

احیای خانه های خالی و متروکه به وسیله پروژه Another House ال جی

خانه ها خالی و متروکه در شهر ججو کره جنوبی در همکاری میان ال جی و استارت آپ Dajayo بازسازی و با لوازم خانگی ممتاز ال جی مجهز شده اند و حالا به وسیله رویداد Another House از مشتریان دعوت می گردد تا برای مدتی در این خانه ها ساکن شوند و تجربه ای جالب و از نزدیک را بدست بیاورند.

این خانه ها با پنج موضوع و تم خاص طراحی و تزئین شدند که شامل اقامت جشن، اقامت درمان، اقامت با حیوانات خانگی، اقامت آشپزی و اقامت کمپینگ می گردد. شرکت ال جی الکترونیکس برای حضور در این خانه ها به مدت 4 روز و 3 شب از تاریخ 23 فوریه تا 15 مارس از شرکت نماینده ها دعوت به عمل آورده است و افراد می توانند به وسیله اپلیکیشن و سایت آن نسبت به رزرو و شرکت در این پروژه اقدام نمایند.

شرکت نمایندگان نهایی تا 1 آوریل به وسیله شرکت ال جی الکترونیکس و به وسیله قرعه کشی انتخاب خواهند د و با توجه به پرسشنامه تکمیل شده به هنگام درخواست، خانه ای مطابق با سلیقه آن ها در اختیار شرکت نماینده ها قرار می گیرد.

پروژه Another House بخشی از شیوه مدیریت ESG شرکت ال جی الکترونیکس به شمار می رود که با احیای خانه های متروکه به رشد اقتصاد محلی یاری می نماید. این پروژه بعلاوه یک تجربه سفر و تجربه کاربری ویژه با لوازم خانگی ممتاز ال جی را به مشتریان می دهد. پس از خاتمه بخش دعوت و حضور کوتاه مشتریان، این خانه ها به صورت دائمی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

در خانه با تم اقامت جشن، رنگ یخچال و بعضی دیگر از لوازم خانگی ال جی به وسیله اپلیکیشن LG ThinQ تغییر پیدا می نمایند و حس و حال جالب توجه و پرنشاطی را به فضای خانه می دهند. علاوه بر این، می توان رنگ درب یخچال فریزر ال جی را به نحوی تنظیم کرد تا به صورت ریتمیک یا با توجه به موسیقی تغییر کند تا فضای جشن و مهمانی خاص گردد.

خانه با تم اقامت درمان در شمال شهر ججو واقع شده و می توان در آن استراحت و اوقات آرامش بخش بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و در عین حال، یک ماساژ بسیار دلنشین را تجربه کرد و از تماشای گیاهان و گل های بسیار زیبای در حال رشد در داخل محصول Tweun Mini لذت برد.

در خانه با تم اقامت با حیوانات خانگی نیز شما می توانید حالت حیوان خانگی را روی لوازم خانگی ال جی همچون تصفیه نماینده هوای Puricare و لباسشویی و خشک کن Trom فعال کنید. این ویژگی و عملکرد به صورت دلخواه در اپلیکیشن LG ThinQ قابل تنظیم است و می توان با استفاده از آن فضا را تمیز کرد و لکه های روی لوازم که به وسیله حیوانات ایجاد شدن را پاک کرد. تخت حیوانات خانگی و امکانات حمام آن ها نیز در این خانه ها موجود است.

یکی دیگر از تم های این خانه ها، اقامت آشپزی است که می توان در آنجا از ممتازترین لوازم آشپزخانه ال جی الکترونیکس همچون اجاق های سبک، ماشین ظرفشویی و دستگاه های تصیفه آب بهره برد. اقامت کمپینگ نیز یکی دیگر از تم های این خانه ها به شمار می رود که مجهز به لوازم خانگی متنوع، امکانات مخصوص حیوانات خانگی و کاروان است.

نو سوک هی مدیر اجرایی ارتباطات برند H&A در شرکت ال جی الکترونیکس به همین دلیل اظهار داشته:

ما راه های ارتباطی خود با مشتریان را توسعه خواهیم دارد که شامل اقامت در یک فضای ویژه است، فضایی که قبلا یک خانه متروکه در شهر ججو بوده و امروزه بازسازی شده و مجهز به لوازم خانگی ممتاز ال جی است.

منبع: فوت و فن

به "احیای خانه های خالی و متروکه به وسیله پروژه Another House ال جی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احیای خانه های خالی و متروکه به وسیله پروژه Another House ال جی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید