برای انجام امورات مختلف در چهارمحال و بختیاری مشکل اعتباری نداریم

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون برای انجام امور مختلف در چهارمحال و بختیاری مشکل اعتباری نداریم و باید با مدیریت جهادی قبل از فرارسیدن فصل سرد سال طرح های آب رسانی روستایی تکمیل و بهره برداری گردد.

برای انجام امورات مختلف در چهارمحال و بختیاری مشکل اعتباری نداریم

آقای حیدری گفت: هفته دولت یادآور خدمات شهیدان رجایی و باهنر است.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: علاوه بر تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی، اما سال جاری طرح های بسیار خوبی در چهارمحال و بختیاری افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی شد.

بیشتر بخوانید

حیدری توضیح داد: در سفر رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری 260 هزار میلیارد ریال اعتبار برای استان مصوب شد که با تزریق و توزیع عادلانه آن در تمامی شهرستان ها رونق و تحول مطلوبی در استان رخ می دهد و با تزریق اعتبارات سفر رییس جمهور به بام ایران در طرح های مختلف استان رونق و تحول ایجاد خواهد شد.

وی یادآور شد: برای طرح های آب رسانی روستایی از ظرفیت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) بهره گیری می گردد.

استاندار چهارمحال و بختیاری فلسفه وجودی مدیران را خدمت به مردم دانست و گفت: شهیدان رجایی و باهنر با خدمت بی منت و جهادی به مردم توانستند به الگویی برای همگان تبدیل شوند.

وی گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی باید کار ها به صورت جهادی و میان بُر با سرعت و براساس ضوابط قانونی انجام گردد.

حیدری تاکید نمود: هم اکنون برای انجام امور مختلف در چهارمحال و بختیاری مشکل اعتباری نداریم و باید با مدیریت جهادی قبل از فرارسیدن فصل سرد سال طرح های آب رسانی روستایی تکمیل و بهره برداری گردد.

استاندار چهارمحال و بختیاری در سرانجام تاکید نمود: درصد قابل توجهی از اعتبارات ردیف های مختلف چهارمحال و بختیاری جذب شده است و مسئله ای در رابطه با بودجه وجود ندارد.

وبلاگ ادکلن شنل چهارمحال و بختیاری شهرکرد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "برای انجام امورات مختلف در چهارمحال و بختیاری مشکل اعتباری نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای انجام امورات مختلف در چهارمحال و بختیاری مشکل اعتباری نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید