برخورد پلیس با استخراج کنندگان رمزارزها ، هیچ صرافی مجوز رمزارز ندارد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برخورد با استخراج غیرمجاز رمز ارزها خبر داد و در عین حال تاکید کرد که هیچ صرافی مجوز خرید و فروش رمز ارزها را ندارد.

برخورد پلیس با استخراج کنندگان رمزارزها ، هیچ صرافی مجوز رمزارز ندارد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، سردار حسین رحیمی در گفتگو با ایسنا درباره استخراج غیرمجاز رمز ارزها در پایتخت اظهارکرد: در تهران بزرگ موارد را داشته ایم که افراد در منازل و ... اقدام به استخراج رمز ارزها کرده اند که ما با این موارد برخورد کردیم. حتی مواردی را در اطراف تهران کشف و با آن برخورد کردیم.

رییس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه تا به این لحظه هیچ صرافی مجوز خرید و فروش رمز ارزها را ندارد، اضافه کرد: در این موارد پلیس همراه دستگاه هایی است که با استخراج غیرقانونی و غیرمجاز رمز ارزها مبارزه می کنند.

به گفته وی، در مواردی متعددی نیز تا به امروز پلیس اقدام به کشف دستگاه های ماینر و بازداشت، استخراج کنندگان غیرقانونی رمز ارزها کرده است.

رحیمی درباره اظهاراتی که پیرامون ارتباط قطع برق با استخراج رمز ارزها مطرح می شود نیز گفت: اگر در حوزه استحفاظی پلیس تهران جایی باشد که اقدام به استخراح رمز ارزها کنند و نیاز به ورود و برخورد پلیس باشد، ما حتما با آن برخورد خواهیم کرد و این موضوع را به دوستان در وزارت نیرو و اداره برق هم گفته ایم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اضافه کرد: در تهران جایی نبوده که به ما اعلام کنند و ما ورود نکنیم، علاوه بر آن خود پلیس هم برخورد با این موارد را در دستور کار خود داشته، دارد و خواهد داشت و اجازه نخواهیم داد تا افراد سودجو با چنین اقداماتی بار مضاعفی به شبکه برق کشور وارد کرده و موجب قطع برق و سلب آرامش مردم شوند.

منبع: جام جم آنلاین

به "برخورد پلیس با استخراج کنندگان رمزارزها ، هیچ صرافی مجوز رمزارز ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد پلیس با استخراج کنندگان رمزارزها ، هیچ صرافی مجوز رمزارز ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید