خبرنگاران سوختگی بیشتر مصدومان مراسم چهارشنبه آخر سال در اصفهان ناشی از ترقه است

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، اصفهان - خبرنگاران - مسوول روابط عمومی بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) اصفهان گفت: 10 مصدوم حوادث مراسم چهارشنبه آخر سال استان به این بیمارستان منتقل شدند که سوختگی بیشتر آنها بدلیل انفجار ترقه است.

خبرنگاران سوختگی بیشتر مصدومان مراسم چهارشنبه آخر سال در اصفهان ناشی از ترقه است

اکبر مهاجر شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ ادکلن شنل اضافه نمود: از 10 مصدوم منتقل شده به این بیمارستان 9 نفر بصورت سرپایی تحت درمان قرار گرفتند و یک نفر بستری شد.

وی درصد سوختگی این افراد را اندک اعلام و شرح داد: تا ساعت 23 امشب هیچ مورد فوتی یا قطع عضو ناشی از عوارض وقایع چهارشنبه آخر سال نداشتیم.

مهاجر، محدوده سنی مصدومان حوادث شب چهارشنبه آخر سال در اصفهان را 4 تا 30 سال اعلام و اضافه نمود: 2 نفر از آنها دختر خردسال و بقیه پسران خردسال تا جوان هستند.

وی بیشتر سوختگی مصدومان را در ناحیه دست و پا و یک مورد را در ناحیه صورت بیان نمود و گفت: تعداد مصدومان حوادث شب چهارشنبه آخر سال در سال گذشته 18 نفر بود.

مهاجر با بیان اینکه آمار امسال نسبت به پارسال کمتر است، اضافه نمود: اورژانس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان تا صبح فردا آماده خدمات رسانی به مصدومان است.

وی گفت: بیشتر مصدومان منتقل شده امشب به این بیمارستان از کلانشهر اصفهان بودند.

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، بیمارستان امام موسی کاظم (ع) (سوانح سوختگی) با 22 تخت ایزوله، 30 تخت سوختگی و 18 تخت ترمیمی به بیماران سوختگی اصفهان و 14 استان دیگر خدمات ارائه می دهد.

تمام پایگاه های اورژانس 115 شهری و جاده ای و مراکز درمانی بویژه مرکز درمانی امام موسی الکاظم(ع) برای موارد سوختگی و مرکز تخصصی فیض اصفهان برای آسیب های چشمی، روزهای سه شنبه و چهارشنبه در حالت آماده باش هستند تا در صورت بروز حوادث احتمالی ناشی از برگزاری مراسم چهارشنبه پایانی سال، به مصدومان خدمات رسانی کنند.

سال گذشته هیچ حادثه ای در شهر اصفهان و سایر شهرستان های استان از مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان امدادخواهی نشد و تنها 2 نوجوان در فولادشهر دچار سوختگی دست شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سوختگی بیشتر مصدومان مراسم چهارشنبه آخر سال در اصفهان ناشی از ترقه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سوختگی بیشتر مصدومان مراسم چهارشنبه آخر سال در اصفهان ناشی از ترقه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید