رکوردشکنی عجیب پرسپولیس، 11 تست کرونا در یک ماه

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، اعضای تیم پرسپولیس در طول یک ماه گذشته بیش از هر تیم دیگری و 11 بار تست کرونا داده و دراین زمینه رکورددار شده اند!

رکوردشکنی عجیب پرسپولیس، 11 تست کرونا در یک ماه

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ادکلن شنل، اعضای تیم پرسپولیس قبل از سفر به کشور هند و در ایران دو مرتبه تست کرونا دادند که جواب هر دو تست هم منفی بود. البته سعید آقایی که به کرونا مبتلا شده بود به دلیل مثبت شدن تست خودش از سفر به هند و همراهی پرسپولیس بازماند.

دراین میان فرشاد فرجی که پیش تر به بیماری کرونا مبتلا شده بود با وجود منفی شدن تست آخرش نتوانست همراه تیم مسافر هند گردد. ظاهرا طبق قوانین دوره جدید لیگ قهرمانان آسیا در صورت مثبت بودن تست یک نفر از اعضای هر کاروان این تیم نمی توانست در مسابقات شرکت کند. اگر تست کرونای یک عضو تیم پرسپولیس در فرودگاه هند مثبت می شد کل کاروان این تیم حق حضور در مسابقات را نداشتند. برهمین اساس فرشاد فرجی با تأخیر و جداگانه به هند سفر کرد.

پرسپولیسی ها به محض ورود به هتل محل اقامت خود، تست کرونا را پشت سر گذاشتند و قرار بود نتیجه آن، ظهر روز بعد به کادر پزشکی باشگاه اعلام گردد اما کمبود امکانات و ترافیک کاری در آزمایشگاهی در شهر گوا، سبب شد تا نتیجه تست ها با تاخیر فراوان به کاروان پرسپولیس برسد. البته نتیجه تست PCR بازیکنان و اعضای کاروان سرخپوشان ایران با تاخیر یک روزه، منفی اعلام شد تا نگرانی ها از بین برود.

اعضای تیم پرسپولیس بعد از آن و درحین مسابقات 6 مرتبه دیگر هم در جزیره گوآی هند تست کرونا دادند که ازقضا نتایج تمامی تست ها منفی شد. اعضای تیم فوتبال پرسپولیس اعزامی به هند که پس ازبازگشت به ایران قرنطینه شده بودند، بلافاصله تست مربوط به تشخیص کووید 19 را انجام دادند. نتایج این تست ها که توسط نمایندگان ویژه وزارت بهداشت از سرخپوشان گرفته شد، به دست کادر پزشکی تیم رسید و معین شد که جواب همه تست ها منفی بوده است.

اعضای پرسپولیس دومین تست کرونای خود را نیز انجام دادند که جواب آن منفی بود و سرخپوشان به واسطه همین نتایج دو تست توانستند قرنطینه را شکسته و از هتل آموزشگاه خارج شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رکوردشکنی عجیب پرسپولیس، 11 تست کرونا در یک ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردشکنی عجیب پرسپولیس، 11 تست کرونا در یک ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید