خبرنگاران پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد در خصوص پیامک تزریق واکسن کرونا هشدار داد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، یاسوج- خبرنگاران- رییس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد به مردم این استان در خصوص تبلیغات در فضای مجازی یا صدور پیامک با عنوان نام نویسی برای دریافت واکسن کرونا هشدار داد.

خبرنگاران پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد در خصوص پیامک تزریق واکسن کرونا هشدار داد

سرهنگ روح الله شهبازی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ ادکلن شنل گفت: روزهای اخیر برای بعضی از مردم کهگیلویه و بویراحمد یک تبلیغات به وسیله فضای مجازی یا پیامک با مضمون نام نویسی برای دریافت واکسن کرونا ارسال شده است.

وی اضافه نمود: بر اساس آنالیز های صورت گرفته و گزارش های رسیده عده ای افراد سودجو در پوشش سامانه سیب (سامانه یکپارچه بهداشت) یا دیگر موارد قصد کلاهبرداری یا سوءاستفاده از اطلاعات کاربران با وعده تزریق واکسن کرونا را دارند.

رییس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: در این تبلیغات از مردم استان خواسته می گردد تا به لینک ارسالی برای آنها مراجعه و اطلاعات خود را برای نام نویسی و دریافت واکسن کرونا ثبت نمایند.

سرهنگ شهبازی پور عنوان نمود: در حالی که تا به امروز هیچ سایت یا سامانه ای برای نام نویسی دریافت واکسن کرونا در کشور راه اندازی نشده است.

وی ابراز داشت: چنانچه این سایت یا سامانه در آینده در کشور راه اندازی گردد نشانی دقیق آن از سوی مسؤولان ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت و رسانه ملی اعلام می گردد.

سرهنگ شهبازی پور گفت: مردم کهگیلویه و بویراحمد بدانند که به منظور دریافت واکسن کرونا احتیاج به پرداخت هیچ مبلغی نیست و برای نام نویسی دریافت آن و تشکیل پرونده وارد هیچ سایت یا سامانه ای نشوند.

وی گفت: پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد به مردم این استان و به ویژه کاربران فضای مجازی هشدار می دهد که از اعتماد به پیامک ها و تبلیغات در فضای مجازی پیرامون تزریق واکسن کرونا پرهیز نموده و هرگونه خبر در این زمینه را به وسیله رسانه های رسمی پیگیری نمایند.

سرهنگ شهبازی پور اضافه نمود: مردم کهگیلویه و بویراحمد می توانند در صورت مشاهده چنین مواردی موضوع را به وسیله سایت پلیس فتا به نشانی اینترنتی www.cyberpolice.ir در میان گذارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد در خصوص پیامک تزریق واکسن کرونا هشدار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد در خصوص پیامک تزریق واکسن کرونا هشدار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید