دستگیری آزارگر مجازی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، دوست مجازی یک زن که با تهدید، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده و دست به سرقت طلاهایش زده بود در قرار صوری دستگیر شد.

دستگیری آزارگر مجازی

به گزارش گروه حوادث وبلاگ ادکلن شنل از همشهری، تحقیقات برای بازداشت متهم از چند روز قبل با شکایت زنی جوان در دادسرای ویژه سرقت پایتخت شروع شد. شاکی می گفت در اینستاگرام با پسری جوان آشنا شده و چندین بار با او قرار ملاقات گذاشته اما در آخرین قرارشان او نقشه شومش را اجرا کرده است. زن جوان در توضیح ماجرا به بازپرس پرونده گفت: حمید آخرین بار به بهانه اینکه می خواهد از من کتاب بگیرد به مقابل آپارتمانم آمد و به محض اینکه در را بازکردم با چاقو تهدیدم کرد و وارد خانه ام شد. او مرا به قتل تهدید کرد و مورد آزار و اذیت قرار داد. پس از آن همه پول های نقد، سکه ها و دلارهایم را سرقت کرد و گریخت. او گفت که از من عکس خصوصی دارد و تهدید کرد که اگر شکایت کنم عکس ها را در فضای مجازی منتشر کرده و آبرویم را می برد. حمید حتی مدعی شد که من تنها قربانی او نیستم و با این ترفند دختران و زنان زیادی را تسلیم نیت شوم خود کرده است.

قرار صوری

با شکایت زن جوان، تحقیقات برای بازداشت متهم شروع شد اما ردی از وی نبود و به همین دلیل مأموران از شاکی خواستند تا با مرد آزارگر قرار ملاقات بگذارد. به این ترتیب شاکی برای او پیامی فرستاد و نقش بازی کرد و مدعی شد که دلباخته وی شده تا متهم حرف هایش را باور کند و سر قرار حاضر شود. نقشه گرفت و متهم بی آنکه بداند پلیس به کمین او نشسته، سر قرار با طعمه خود در یکی از خیابان های تهران حاضر شد. مأموران متهم را دستگیر کردند و او چاره ای جز اقرار به جرم خود نداشت. وی گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با زن جوان آشنا شدم و بعد از صحبت با او متوجه شدم که تنها زندگی می کند و وضع مالی خوبی دارد. به همین دلیل نقشه کشیدم که اموالش را سرقت کنم. وی ادامه داد: روز حادثه به بهانه اینکه می خواهم کتابی به او بدهم، به خانه زن جوان رفتم و با تهدید او را مورد آزار و اذیت قرار داده و طلاهایش را سرقت کردم. بعد از آن راهی شهرستان شدم و طلا ها را 11میلیون تومان فروختم. بعد دوباره به تهران برگشتم و در یک ساختمان نیمه کاره مشغول به کار شدم اما درنهایت گیر افتادم.

وی درخصوص ادعایش مبنی بر اینکه با دختران و زنان در اینستاگرام آشنا شده و به بهانه انتشار عکس و فیلم های شخصی شان، طعمه هایش را مورد آزار و اذیت قرار داده و اموالشان را سرقت کرده گفت: این داستان خیالی را من برای زن جوان تعریف کردم. می خواستم از من حساب ببرد و جرأت نکند شکایتی علیه من مطرح کند. درواقع می خواستم ازمن بترسد و فکر کند من مرد خطرناکی هستم که زنان و دختران زیادی را طعمه قرار می دهم درصورتی که این ماجرا واقعیت ندارد. تنها طعمه من همین زن جوان بود.

این متهم با دستور بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات بیشتر و شناسایی جرایم احتمالی دیگر در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

منبع: جام جم آنلاین

به "دستگیری آزارگر مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری آزارگر مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید