مرگ به خاطر 15 کیلو اضافه وزن

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، چند روز قبل گزارش مرگ زن جوانی در یک کلینیک زیبایی به بازپرس محمد وهابی اعلام شد. در پی اعلام خبر مرگ زن جوان تحقیقات شروع شد و همسر او گفت: همسرم 15 کیلو اضافه وزن داشت و این موضوع باعث افسردگی و ناراحتی اش شده بود. خیلی سعی کرد که با ورزش و رژیم خودش را لاغر کند، اما بی فایده بود.

مرگ به خاطر 15 کیلو اضافه وزن

به گزارش ایران، به همین دلیل با تماشا تبلیغات جراحی های لاغری در فضای مجازی تصمیم گرفت از این طریق لاغر گردد. بعد از جست و جو های فراوان تبلیغات لاغری در یک کلینیک زیبایی به روش ساکشن و بدون بازگشت را پیدا کرد که داخل صفحه اینستاگرام نیز کلی عکس و فیلم از بیماران بود که رضایت خود را اعلام نموده بودند. فیلم ها و عکس ها اعتماد همسرم را جلب کرد و درنهایت با مراجعه به آنجا وقت عمل گرفت.

روز عمل همسرم به اتاق جراحی رفت، قرار بود عمل دو ساعت طول بکشد، اما بعد از گذشت دو ساعت خبری از همسرم نشد. بعد هم متوجه رفت و آمد های مشکوک تیم پزشکی دیگری به اتاق عمل شدم و از هرکدام درباره شرایط همسرم پرس وجو می کردم پاسخ درستی نمی دادند، درنهایت هم خبر مرگ همسرم را حین عمل جراحی دادند. من از پزشک معالج و تیم درمان و مدیر کلینیک به خاطر مرگ همسرم شکایت دارم.

با شکایت مرد جوان، به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران پرونده با قرار عدم صلاحیت برای رسیدگی به دادسرای جرایم پزشکی ارجاع شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع: فرارو

به "مرگ به خاطر 15 کیلو اضافه وزن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ به خاطر 15 کیلو اضافه وزن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید