فیلم پایکوبییدن بهنوش بختیاری با دوست پلنگش ! ، پایکوبی در ملا عام

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، خبرنگاران : ویدیوی منتشر شده از رقصیدن بهنوش بختیاری بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما با آهنگی شاد را ببینید.

فیلم پایکوبییدن بهنوش بختیاری با دوست پلنگش ! ، پایکوبی در ملا عام

بهنوش بختیاری از بازیگران فعال در اینستاگرام است. بهنوش بختیاری از ترنس ها حمایت می نماید. حواشی پیرامون بهنوش بختیاری زیاد مطرح است. بهنوش بختیاری فیلمی عجیب از خود منتشر کرد. حرکات موزون بهنوش بختیاری را مشاهده کنید.

جالب است که بعضی از هنرمندان با کوچکترین رفتار متفاوتی ممنوع التصویر می شوند ولی خانم بختیاری آزادانه می تواند چنین ویدیوهایی منتشر نمایند.

حاشیه های بهنوش بختیاری

افتتاح جواهر فروشی لاکچری : بهنوش بختیاری جواهر فروشی لاکچری خودش را افتتاح کرد و در شرح آن گفت که یک سال برای راه اندازی این مکان زحمت کشیدم که همین کلمه یک سال سوژه کاربران شد. بیشتر مردم می گفتند که در یک سال ما نمی توانیم ده میلیون به رهن خونمون اضافه کنیم بعد شما جواهر فروشی زدی !

بهنوش بختیاری ایران و آمریکا را مقایسه کرد

اسکورت مانند رئیس جمهور گرفته تا تقاضای رایگان کردن آب و برق برای مردم ! بهنوش بختیاری یکی از جنجالی ترین چهره های ایرانی اینستاگرام است که چند میلیون فالوور دارد. او مدتی قبل درباره رایگان کردن آب و برق برای مردم حاشیه هایی را ایجاد نموده بود :بهنوش بختیاری شرایط کشور آمریکا را با ایران مقایسه کرد و گفت که کشور امریکا را که کشوری بد می دانیم امکانات و تسهیلات زیادی به مردم و کسب و کارها داده و حتی یک سری معافیت ها برای بدهی های دولتی را اعمال نموده اند اما در ایران حتی قبض را پیامکی ارسال می نمایند تا مبادا یک هفته دیرتر پرداخت گردد !

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا

به "فیلم پایکوبییدن بهنوش بختیاری با دوست پلنگش ! ، پایکوبی در ملا عام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم پایکوبییدن بهنوش بختیاری با دوست پلنگش ! ، پایکوبی در ملا عام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید