رشد 39 درصدی حوادث رانندگی در قم

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، خبرنگاران: معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم گفت: موج اول مسافرت های نوروزی حوادث ترافیکی زیادی را به جای گذارد و حوادث رانندگی قم تا روز 5 فروردین ماه، 39 درصد نسبت به سال گذشته رشده کرده است.

رشد 39 درصدی حوادث رانندگی در قم

مهدی فراهانی در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ ادکلن شنل در قم، با اشاره به آمار حوادث ترافیکی استان قم تا صبح پنجم فروردین ماه، اظهار کرد: موج اول مسافرت های نوروزی با افزایش حوادث رانندگی سپری شد و 103 تصادف با 135 مجروح انتقالی در جاده های استان قم تا به امروز ثبت شده است که تعداد تصادفات نسبت به سال گذشته، 39 درصد و تعداد مجروحین انتقالی، 61 درصد رشد کرده است.

معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم، اضافه کرد: در این حوادث، شاهد 6 نفر فوتی سر صحنه بودیم که 50 درصد این آمار، متعلق به بچه ها است و باقی مانده نیز یک زن و دو مرد بودند که متاسفانه بر اثر جراحات وارده در دم و سر صحنه فوت کرده اند.

فراهانی گفت: 373 تصادف نیز در شهر قم رخ داد که 290 مجروح این تصادفات با آمبولانس های مرکز فوریت های پزشکی به مراکز درمانی اعزام شده اند.

وی شرح داد: رعایت مقررات رانندگی، تخطی نکردن از سرعت مطمئنه و به ویژه بستن کمربند ایمی برای همه سرنشینان، قطعا باعث کاهش آمار تصادفات و مجروحین می شود.

آ

منبع: تسنیم

به "رشد 39 درصدی حوادث رانندگی در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 39 درصدی حوادث رانندگی در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید