ستاد انتخاباتی ترامپ: ادعای پیروزی بایدن در انتخابات درست نیست

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، در حالی که رسانه های آمریکایی خود را برای اعلام پیروزی جو بایدن در انتخابات آماده می نمایند، ستاد انتخاباتی ترامپ در بیانیه ای تأکید کرد که انتخابات هنوز به انتها نرسیده و اعلام پیروزی بایدن مبتنی بر فروض نادرست است.

ستاد انتخاباتی ترامپ: ادعای پیروزی بایدن در انتخابات درست نیست

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ادکلن شنل، ستاد انتخاباتی ترامپ روز آدینه در بیانیه ای اعلام نمود که برخلاف ادعای بعضی رسانه های معروف آمریکایی، جو بایدن هنوز در انتخابات به پیروزی نرسیده و با خاتمه یافتن شمارش آرا دونالد ترامپ بار دیگر رئیس جمهور آمریکا خواهد بود.

ستاد انتخاباتی ترامپ در این بیانیه تصریح نموده است: انتخابات به خاتمه نرسیده است. این ادعای نادرست که بایدن پیروز انتخابات شده است، مبتنی بر نتایج 4 ایالتی است که فاصله زیادی با نتیجه نهایی دارند. در جورجیا بازشماری آرا در پیش است. در پنسیلوانیا تخلفات زیادی اتفاق افتاده است. در نوادا افراد زیادی به طور غیرقانونی رأی داده اند و در آریزونا هم برخلاف ادعای غیرمسئولانه و نادرست آسوشیتد پرس و فاکس نیوز، رئیس جمهور ترامپ در راستا پیروزی واقع شده است.

در خاتمه این بیانیه تأکید شده است: بایدن برای ادعای نادرست پیروزی اش در انتخابات متکی به این ایالت هاست، اما وقتی نتایج انتخابات نهایی گردد، رئیس جمهور ترامپ دوباره انتخاب خواهد شد.

بر اساس آخرین نتایج اعلام شده از انتخابات آمریکا، جو بایدن تنها 6 رأی الکترال با پیروزی نهایی در انتخابات فاصله دارد و پیشتازی او در ایالت های کلیدی پنسیلوانیا، نوادا و جورجیا در آستانه خاتمه شمارش آرا در این ایالت ها، وی را در آستانه ورود به کاخ سفید قرار داده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ستاد انتخاباتی ترامپ: ادعای پیروزی بایدن در انتخابات درست نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد انتخاباتی ترامپ: ادعای پیروزی بایدن در انتخابات درست نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید