ستاره ارتباطی صنعت هوایی به مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اهدا شد

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، رضا جعفر زاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، ستاره ارتباط صنعت هوایی را نصیب خود کرد.

ستاره ارتباطی صنعت هوایی به مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اهدا شد

مراسم چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران برگزار گردید و در این مراسم، ستاره ارتباطی صنعت هوایی به رضا جعفر زاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری به علت درخشش در فعالیت های ارتباطی سال 95 اهدا شد.

محمدباقر نوبخت، در این مراسم گفت:

پدیده روابط عمومی مبانی نظری قابل دفاعی دارد، اما بدون توجه به این مبانی و بدون اعتنا به ابعاد نظری روابط عمومی، شاید به نظر برسد که روابط عمومی در حد یک اطلاع رسانی دستگاهی تنزل مقام پیدا نموده است. براساس آنچه ما باور داریم در نگرش نو رشد که تحت عنوان توسعه مطرح است، تفکر و پرسشی شکل گرفته که چگونه می توان موجب تسکین آلام جامعه جهانی شد.

نوبخت با تاکید بر اعتقاد به حکومت مردم سالاری، گفت که مردم حاکمان اصلی جامعه هستند و باید به صورت شفاف در جریان امور قرار بگیرند. او در ادامه اضافه کرد:

بحث شفافیت بدون در نظر گرفتن روابط عمومی ها معنا ندارد بنابراین در یک جامعه پیشرفته روابط عمومی نه به معنای فقط اطلاع رسانی بلکه به معنای اصلی آن باید فعالیت داشته باشد.

منبع: کجارو / cann.ir

به "ستاره ارتباطی صنعت هوایی به مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اهدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره ارتباطی صنعت هوایی به مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اهدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید