ستاره های تیم ملی بازیگر می شوند!

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، لیگ ملت های والیبال سال 2023 در گروه مردان از 16 خردادماه شروع می گردد و یکم مرداد با معرفی تیم های برتر به انتها خواهد رسید و تیم ملی والیبال ایران که پنجمین حضور خود را در این رقابت ها تجربه خواهد نمود.

ستاره های تیم ملی بازیگر می شوند!

مردان والیبال ایران برای حضوری پرقدرت در این رقابت ها تمرینات خود را از 27 فروردین ماه شروع کردند و پشت درهای بسته فشار حاصل از تمرینات را به جان خریدند تا گام به گام به مسابقات حساس ناگویا نزدیک تر شوند.

حالا در روزهای انتهای تمرینات، بازار ساخت تیزر و عکس تیمی هم گرم است. تیزری که در راستای سیاست های فدراسیون جهانی و به درخواست FIVB ساخته می گردد تا در فضایی هیرو و تاریک قهرمانان والیبال به مردم جهان معرفی شوند و گوشه ای از هیجانات والیبالیست های کشورمان برابر چشمان طرفداران پرشور قرار گیرد تا آن ها هم با مردان والیبال ایران در سال 1402 همراه شوند.

سالی سرنوشت ساز که ملی پوشان علاوه بر لیگ ملت ها، مسابقات قهرمانی مردان آسیا در ایران (27 مرداد تا 4 شهریور)، بازی های آسیایی در چین (28 شهریور تا چهارم مهر) و رقابت های انتخابی المپیک برزیل (8 تا 16 مهر) را هم پیش رو دارند.

عوامل پرتعداد ساخت تیزر همزمان با انتها تمرین صبحگاهی سبک تیم، نور و دوربین ها را مستقر نموده و بازیکنان پس از استراحتی کوتاه مهیای قرار گرفتن برابر دوربین شدند تا سوژه تیزر تیم ملی والیبال ایران برای حضور در لیگ ملت ها باشند.

تیزری که در آینده ای نزدیک در رسانه ملی، فضای مجازی و از سوی فدراسیون جهانی والیبال در تبلیغات مسابقات پخش خواهد شد و معارفه ای برای قهرمانان والیبال کشورمان خواهد بود.

ری اکشن های بازیکنان باید براساس پروتکل های ساخت تیزرهای فدراسیون جهانی در راستای معرفی ستاره های والیبال جهان باشد و به همین علت همه حرکات از پیش طراحی شد.

امین اسماعیل نژاد، محمدرضا حضرت پور، محمدطاهر وادی و مرتضی شریفی نخستین بازیکنانی بودند که با قرار گرفتن برابر دوربین در فضای تاریک سالن که به واسطه مه مصنوعی فضایی سیاه و سفید ایجاد نموده بود، فریاد و قدرت خود را به رخ کشیدند.

در ادامه دیگر بازیکنان تیم هم عکس العمل های مختلفی برابر دوربین نشان دادند تا تیزر تیم ملی با حضور مردان والیبال ایران فیلمبرداری و این تکاپو برای همواره در تاریخ ماندگار گردد.

منبع: فرارو

به "ستاره های تیم ملی بازیگر می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره های تیم ملی بازیگر می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید