صنعاء: هدف مذاکرات ریاض، تجاوز و محاصره بیشتر یمن است

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، رئیس شورای سیاسی عالی یمن ضمن انتقاد از سیاستهای آمریکا و انگلیس علیه ملت این کشور، گفت که عربستان و امارات صرفا مجریان توطئه هستند.

صنعاء: هدف مذاکرات ریاض، تجاوز و محاصره بیشتر یمن است

به گزارش سرویس بین الملل وبلاگ ادکلن شنل، مهدی المشاط رئیس شورای سیاسی عالی یمن تأکید کرد که توطئه های دشمنان، ملت یمن را در همه سطوح هدف قرار می دهد و تحریم می نماید.

شبکه خبری المسیره به نقل از المشاط گزارش داد، ائتلاف متجاوز، به صورت قاطع، واقعیت این تجاوز و چهره واقعی آن را نشان داد؛ به نحوی که سطح کینه آن، در اقدامات و لذت بردن این ائتلاف از محاصره ملت یمن، تعیین است.

وی با بیان اینکه آمریکا و انگلیس، در پس این توطئه های خصمانه قرار دارند، توضیح داد، عربستان، امارات و منافقان و خیانتکاران داخلی، صرفا مجریان توطئه های آمریکاییها و انگلیسیها هستند.

این مقام یمنی، با تأکید بر شکست حتمی این توطئه ها، خاطر نشان کرد، باید بین ملت و نهادهای دولتی، همکاری وجود داشته باشد؛ زیرا ملت، کل توطئه های ائتلاف را نقش بر آب نموده است.

المشاط با بیان اینکه آگاهی ملت یمن باعث شد که فریب تبلیغات دشمن را نخورد، توضیح داد، ملت یمن، دروغها و سیاه نماییهای دشمنان را باور نخواهد کرد؛ زیرا به خوبی می داند که چه کسانی عامل مسائل و تحریم آنان هستند.

وی با اشاره به توطئه ائتلاف سعودی برای ایجاد هرج ومرج و ناامنی در داخل یمن، گفت: نیروهای ائتلاف، طرحی را طراحی کردند تا با بمب گذاری، انفجار و کشتار جمعی، ملت را هدف قرار دهند.

این مسئول یمن با تأکید بر اینکه در برابر این محاصره، دست بسته نخواهند ماند و قطعا پاسخ خواهد داد، خطاب به خائنان توضیح داد: حق این ملت را از شما خواهیم گرفت. آنچه درباره مذاکرات ریاض نیز گفته می گردد، عنوانش صلح است، ولی باطن آن، تجاوز و محاصره بیشتر و شدیدتر است.

المشاط با بیان اینکه چنین نشستهایی با هدف متحد کردن جبهه های منافقان و خیانتکاران شکست خورده است، خاطر نشان کرد: در این مذاکرات قصد دارند، منافقان داخلی را متحد نمایند تا به حملات و محاصره خود ادامه دهند.

وی ضمن انتقاد از استانداردهای دوگانه ائتلاف سعودی به خاطر دعوت به صلح و انجام کشتار جمعی ملت یمن، گفت: مردم یمن را تا چه میزان احمق فرض می نمایند که همزمان با محاصره، آنان را به صلح دعوت می نمایند؟.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن در انتها خطاب به دشمنان ملت یمن تأکید کرد: شما شکست می خورید و تمامی طرحهایتان نیز شکست خواهد خورد؛ زیرا ملت یمن، در موضع حق قرار دارند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "صنعاء: هدف مذاکرات ریاض، تجاوز و محاصره بیشتر یمن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعاء: هدف مذاکرات ریاض، تجاوز و محاصره بیشتر یمن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید