فصل ششم ریک و مورتی؛ ماجراجویی های خنده دار در جهان های موازی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، الان نزدیک یک دهه است که سریال ریک و مورتی جای خودش را بین هواداران سریال های انیمیشن باز نموده است. این سریال ماجرا های یک دانشمند دیوانه به نام ریک و نوۀ مضطرب و پریشان احوالش به نام مورتی را روایت می نماید؛ آن ها علاوه بر درگیری های خانوادگی، ماجراجویی های تخیلی و هیجان انگیز در فضا و دنیا های موازی را هم تجربه می نمایند.

فصل ششم ریک و مورتی؛ ماجراجویی های خنده دار در جهان های موازی

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل به نقل از فرادید، در طول پنج فصلی که تا به حال ساخته شده، ریک و مورتی فراز و نشیب هایی داشته و برخی از فصل ها مجذوب کنندهیت بیشتری برای مخاطبان داشته اند.

حالا پخش فصل ششم آغاز شده و آن طور که از یکی دو قسمت اول به نظر می رسد، این فصل یک جور هایی بازگشت ریک و مورتی به روز های اوج است. اگر کسی تا حالا این سریال را ندیده است، تماشای قسمت اول فصل ششم می تواند ترغیبش کند که برگردد و سریال را از اول دنبال کند.

داستان فصل 6 از همانجایی آغاز می گردد که فصل 5 به سرانجام رسید. شخصیت های داستان در فضا سرگردان شده اند؛ نسخه های وحشی ریک و مورتی از جهان های موازی دیگر به آن ها حمله نموده اند و اوضاع حسابی خراب است! شرایط به نوعی شبیه ماجراجویی های انتقام جویان شده است؛ با این تفاوت که در اینجا تک تک دیالوگ ها و صحنه ها خنده دار و بامزه هستند.

همۀ ماجرا هایی که در قسمت اول می بینیم باطراوت و خلاقانه هستند. مثلا ریک در یکی از جهان های موازی همسرش را از دست داده و چون فکر می نموده که این تقصیر خودش است، رباتی اختراع نموده که با تقلید صدای همسرش، دائما او را به خاطر تقصیرهایش سرزنش می نماید. دیالوگ های بین ریک و این ربات شکنجه گر بی میزان بانمک و مفرح هستند.

ماجرای بامزۀ دیگری که می بینیم، روبروۀ مورتی با یک نسخۀ عجیب و غریب از پدرش در یکی از جهان های موازی است. پدر او در آن جهان از آخرالزمان جان سالم به در برده و حالا مثل غارنشین ها تنها زندگی می نماید و مغز زامبی های مرده را می خورد! البته این نسخه از پدر مورتی اصلا اخلاق خوبی ندارد و خوشبختانه بالاخره ریک از راه می رسد و نوه اش را نجات می دهد.

نقطۀ اوج داستان در قسمت اول هم جایی است که ریک و مورتی با شرورترین نسخۀ ریک روبرو می شوند؛ نسخه ای که میخواهد نسخۀ اصلی را از بین ببرد.

همۀ این اتفاقات در بیست دقیقه رخ می دهد و این عالی است؛ هیچ چیز اضافی و حوصله سربری وجود ندارد. شخصیت ها بلافاصله شما را جذب می نمایند، چون با وجود اینکه ماجراجویی های آن ها کاملا تخیلی و عجیب است، اما اصل و اساس احساسات و رفتارشان طبیعی و باورپذیر است.

اگر دنبال سریالی هستید که هم مجذوب کننده باشد و هم حس خوبی داشته باشد و فضای شما را عوض کند، ریک و مورتی انتخاب درجه یکی است؛ این سریال با سفر های فضایی اش، بیشتر از آن که فکرش را بکنید فضا را عوض می نماید.

تاریخ انتشار: از 13 شهریور

امتیاز: 8.8/10

منبع: فرارو

به "فصل ششم ریک و مورتی؛ ماجراجویی های خنده دار در جهان های موازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل ششم ریک و مورتی؛ ماجراجویی های خنده دار در جهان های موازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید