آمریکا: در تلاش برای جبران آثار تحریم های ایران در بازار نفت هستیم

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، وزیر خزانه داری آمریکا که به هند سفر کرده گفت که کشورش در تلاش است با کمک متحدان خود اثر تحریم نفت ایران را در بازارهای نفت جبران کند.

آمریکا: در تلاش برای جبران آثار تحریم های ایران در بازار نفت هستیم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ادکلن شنل، استیون منوشین، وزیر خزانه داری آمریکا می گوید دولت این کشور در حال همکاری با متحدان خود برای اطمینان یافتن از کفایت عرضه نفت خام در بازارهای جهانی بعد از اعمال تحریم ها علیه ایران است.

منوشین که در هند حضور داشت در کنفرانس خبری مشترک با وزیر دارایی این کشور گفت: با متحدانمان همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم عرضه نفت به اندازه ای است که می تون اثر تحریم ها را جبران کرد.

وزیر خزانه داری آمریکا علاوه بر این مدعی شد که واشنگتن نیازهای انرژی هند را نیز مدنظر قرار می دهد. منوشین گفت: ما به این واقعیت حساسیت داریم که هند، نیازهای عمده ای در زمینه انرژی دارد. بنابراین، چشم به راه همکاری با هند در زمینه ال ان جی هستیم... رایزنی های ثمربخشی داشتیم.

دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بعد از خروج از برجام در سال گذشته تحریم های مختلف از جمله تحریم های نفتی علیه ایران را از سر گرفت. هند به عنوان دومین مشتری بزرگ نفت ایران از اردیبهشت ماه سال جاری که دولت آمریکا معافیت های نفتی علیه مشتری های نفت ایران را باطل کرده واردات نفت از این کشور را متوقف کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آمریکا: در تلاش برای جبران آثار تحریم های ایران در بازار نفت هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا: در تلاش برای جبران آثار تحریم های ایران در بازار نفت هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید