افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 919نفر

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش تعداد قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 919 نفر اطلاع داد و گفت: متاسفانه طی 24 ساعت گذشته دو بیمار جان خود را از دست دادند.

افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 919نفر

دکتر پرویز یزدان پناه اضافه نمود: هم اکنون 322 بیمار در بیمارستان های کرونایی استان بستری هستند که از این تعداد 166 نفر مبتلای قطعی و 31 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

وی اظهار کرد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تا به امروز 67 هزار و 609 مورد گزارش شده است.

وی افزود: از 738 جواب نمونه پی سی آر دریافت شده از آزمایشگاه سلولی مولکولی یاسوج و دهدشت، حدود 27 درصد نمونه ها مثبت بودند و بیشترین موارد مثبت در شهرستان های کهگیلویه، بویراحمد و گچساران می باشند و از 460 نمونه رپید تست حدود 15 درصد مثبت و در بیشترین مبتلایان در شهرستان های کهگیلویه، چرام و بویراحمد بودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اسم کرد: خوشبختانه با کاهش نسبی تعداد مبتلایان، بیماران بستری در بیمارستان ها و بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه روبرو هستیم که امیدواریم با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی به وسیله مردم و اصناف این فرایند ادامه داشته باشد.

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، یزدان پناه اعلام کرد: بنابراین از مردم شریف استان تقاضا میکنیم همانند گذشته استفاده از ماسک، فاصله گذاری فیزیکی، واکسیناسیون بموقع، رعایت بهداشت فردی، عدم حضور در تجمعات، پرهیز از مکان های پرخطر را رعایت کنند تا ان شاءالله به کنترل بیماری و کاهش مرگ ومیر در کرونا برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 919نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 919نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید