پیگیری جدی برای افزایش ظرفیت بلیت فروشی سینما ها

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس سازمان سینمایی از پیگیری جدی و مذاکره با ستاد ملی مقابله با کرونا برای افزایش سهم مخاطبان و بلیت فروشی سالن های سینما اطلاع داد.

پیگیری جدی برای افزایش ظرفیت بلیت فروشی سینما ها

به گزارش خبرگزاری وبلاگ ادکلن شنل به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از فیلم های روی پرده و افزایش ظرفیت بسیاری از مشاغل و با اشاره به خواست خانواده سینِما و مردم، گفت: بسیاری از مردم، مدیران سالن های سینما و صنوف تقاضا کردند تا با توجه به فروکش کردن کرونا در پی واکسیناسیون سراسری و پیرو استقبال مردم و خانواده ها از فیلم ها در روز های اخیر شرایطی فراهم گردد تا محدودیت سقف ظرفیت 50 درصدی برای بلیت فروشی در سالن های سینما برداشته گردد و سینماداران بتوانند از همه ظرفیت خود استفاده نمایند.

وی ادامه داد: مدتی است که اغلب دورکاری ها به انتها رسیده است و حتی دانش آموزان نیز به صورت پاره وقت به مدارس بازگشته اند و دانشگاه ها نیز از چندی دیگر پذیرای دانشجویان خواهند بود، سینما ها از معدود اماکنی هستند که محدودیت ها در موردشان اعمال می گردد.

به گفته وی؛ در شرایط فعلی بسیاری از پروازها، رستوران ها، اتوبوس ها و … از 100 درصد ظرفیت هایشان استفاده می نمایند. طبیعی است مانند بسیاری از مشاغل و کسب و کار ها سینماداران هم حق دارند برای ظرفیت کامل سالن بلیت بفروشند و جبران مافات روز های گذشته را نمایند. در حال حاضر هر سالن سینما می تواند تنها 50 درصد ظرفیتش را بلیت بفروشد.

رئیس سازمان سینمایی گفت: در پی درخواست و مطالبه خانواده سینِما و سینماداران و پخش نمایندکان درحال مصاحبه با وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و مذاکره با ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم تا درصورت امکان و مناسب بودن شرایط ظرفیت بلیت فروشی سالن های سینما با حفظ شیوه نامه های بهداشتی افزایش پیدا کند.

وی ضمن اظهار امیدواری از تعامل و همکاری ستاد مقابله با کرونا در این زمینه گفت: بدیهی است سینما ها تابع شیوه نامه های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا خواهند بود و هز وقت تصمیم جدیدی اتخاذ گردد بدان پایبند خواهند بود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پیگیری جدی برای افزایش ظرفیت بلیت فروشی سینما ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری جدی برای افزایش ظرفیت بلیت فروشی سینما ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید