برانکو ایوانکوویچ خواهان رویارویی با اسکوچیچ و تیم ملی ایران

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، سرمربی سابق پرسپولیس و کنونی تیم ملی عمان خواهان برگزاری یک دیدار محبت آمیز با یک تیم آسیایی شد.

برانکو ایوانکوویچ خواهان رویارویی با اسکوچیچ و تیم ملی ایران

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل به نقل از خبر ورزشی، شبکه الکاس قطر خبر داد برانکو ایوانکوویچ، سرمربی اسبق پرسپولیس و کنونی تیم ملی عمان از فدراسیون درخواست کرده تا یک بازی محبت آمیز با یک تیم ملی آسیایی در ماه آینده تدارک ببیند. برانکو بعد از جدایی از پرسپولیس راهی لیگ عربستان شد و برای مدت 3 ماه هدایت الاهلی را برعهده داشت ولی به دلیل کسب نتایج ضعیف برکنار شد. سرمربی کروات 6 ماه پیش با فدراسیون فوتبال عمان به توافق رسید و هدایت این تیم را برعهده گرفت.

پیش تر و در خرداد ماه فدراسیون فوتبال عمان به دلیل روابط حسنه ای که با فدراسیون فوتبال ایران دارد برگزاری بازی محبت آمیز با تیم ملی دو کشور در استادیوم آزای تهران را نهایی کرده بود که این بازی به دلیل ویروس کرونا لغو شد و در ادامه هم فدراسیون فوتبال ایران اصرار به برگزاری این دیدار در فیفادی های سپری شده گرفت که اینبار برانکو با آن مخالفت کرد. به این دلیل که لیگ برتر عمان بر خلاف لیگ برتر ایران در میانه های راه به دلیل ویروس کرونا تعطیل و دیگر پیگیری نشد و به همین خاطر برانکو برگزاری بازی محبت آمیز تیم ملی دو کشور را صلاح ندید. اما اکنون شرایط متفاوت است و با توجه به اعلام بازی های انتخابی از سوی فیفا فوتبال دوباره در عمان هم به جریان افتاده و تیم ملی این کشور بدون دغدغه خاطر می تواند بازی محبت آمیز برگزار کند.

به نظر می رسد با توجه به درخواست برانکو و اینکه قرار بود فدراسیون فوتبال عمان و ایران در خصوص برگزاری بازی محبت آمیز با هم مذاکره داشته باشند این بازی در فیفادی بعدی نهایی شود. جالب اینکه فدراسیون فوتبال ایران اصرار به برگزاری این دیدار محبت آمیز در تهران دارد به این خاطر که تیم ملی از زمان محول شدن به اسکوچیچ در تهران بازی نکرده در حالی که در اولین بازی پیش رو در مرحله انتخابی جام جهانی باید در استادیوم آزادی تهران میزبان حریف باشد. یک مشکل کوچک که در این زمینه وجود دادرد مشکل مالیاتی برانکو است که از سوی باشگاه پرسپولیس حل نشده است. شاید همین بهانه ای شود که در نهایت دیدار دو تیم در عمان برگزار شود.

تیم ملی فوتبال ایران در ماه های اخیر دو بازی محبت آمیز با تیم های ازبک و بوسنی انجام داد که در هر دو بازی به برتری دست یافت.

منبع: جام جم آنلاین

به "برانکو ایوانکوویچ خواهان رویارویی با اسکوچیچ و تیم ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو ایوانکوویچ خواهان رویارویی با اسکوچیچ و تیم ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید