بستری 71 بیمار جدید در استان اردبیل

به گزارش وبلاگ ادکلن شنل، خبرنگاران/اردبیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در شبانه روز گذشته 71 بیمار جدید کرونایی مراکز درمانی استان اردبیل بستری و 6 بیمار جان خود را از دست داده است.

بستری 71 بیمار جدید در استان اردبیل

شهرام حبیب زاده 12آبان در جمع وبلاگ ادکلن شنل با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته 71 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری و 6 نفر دیگر جان خود را از دست داده است، اعلام نمود: از 66 بیمار بستری شده جدید، 49 نفر از اردبیل، 9 نفر از مشگین شهر، 8 نفر از پارس آباد، 2نفر از گرمی، 2 نفر از خلخال و یک نفر از بیله سوار هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به اینکه همچنین 62 بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان های استان اردبیل مرخص شده است، اعلام نمود: در حال حاضر تعداد 383 بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد 64 بیمار در بخش ICU تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

حبیب زاده ادامه داد: هم اکنون شرایط شهرستان های اردبیل و مشگین شهر همچنان قرمز بوده و شهرستان پارس آباد در شرایط هشدار واقع شده است و سایر شهرستان های استان اردبیل نیز در شرایط زرد هستند.

وی اضافه نمود: با توجه به افزایش شمار بستری ها طی روزهای اخیر، از عموم هم استانی ها درخواست می کنیم تا رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک را جدی گرفته و در اولویت خود قرار دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بستری 71 بیمار جدید در استان اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 71 بیمار جدید در استان اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید